eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS2] Billboard z Davidem Bowie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Download (/forum-275.html)
+---- Wątek: [ETS2] Billboard z Davidem Bowie (/thread-25922.html)



[ETS2] Billboard z Davidem Bowie - Michal_Z_gno - 12/12/2014 02:29 AM

Jest to prosty model billboardu do montażu na ścianach budynków w ME w Euro Truck Simulator 2

Image

Model jest w formie gotowego pliku .scs (ma własną i w pełni niezależną definicję czyli będzie współpracował z każdą mapką itp.) więc wystarczy wrzucić go jak każdy inny mod i już można go wykorzystać w ME.
Oczywiście teksturę można sobie dowolnie zmienić.


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Info:
Autor: Michal_Z_gno
Używając modelu przy wydawaniu mapki należy podać mnie w creditsach jako autora tego modelu.

Model wydany tylko dla eTrucks.pl Wykrzyknik Zakaz reuploadu Wykrzyknik



RE: [ETS2] Billboard z Davidem Bowie - RadolSzczecin - 13/12/2014 06:56 AM

Michal - kapitalny model do wykorzystania!
Przy odrobinie pracy, wiedzy i umiejętności możemy ozdobić wybraną ścianę np. tak:

Image


RE: [ETS2] Billboard z Davidem Bowie - Piter - 13/12/2014 10:08 AM

No właśnie,nawiązując do tego co Radol napisał i pokazał,tego mi właśnie w tym modelu brakuje, żeby można było powiesić kilka obok siebie i żeby na każdym był inny obrazek. Ja dopiero zaczynam przygodę z edytorem i nie wiem jak to zrobić(pewnie to kwestia defów?) więc mam prośbę do Ciebie Michał lub do kogoś kto to umie zrobić o sfabrykowanie takiego modu jeśli można Smile
Najlepiej żeby z 10 możliwości było :E


RE: [ETS2] Billboard z Davidem Bowie - RadolSzczecin - 20/12/2014 10:36 PM

Michal pewnie się w to bawić nie będzie.
Def'y akurat tutaj nie mają kompletnie znaczenia a trzeba modelowi 'dołożyć' wybraną ilość wariantów (look)- w zależności ile chcemy mieć do wyboru tych bilbordów.
Do tego trzeba dodać odpowiednio zmodyfikowane pliki MAT,TOBJ no i DDS'y.

Akurat w tym przkładzie na zdjęciu jest widoczny ten model z 5 wariantami zrobionymi 'na szybko' - stąd mamy 1 model ale użytych 5 różnych tekstur.

Dobre jest to iż możemy skalować model w opcji Items modelu, przez co w łatwy sposób możemy dostosować jego rozmiar do powierzchni na jakiej chcemy go umieścić.

EDIT:
Z animacją jest o tyle problem,że trzeba chyba taki filmik zapisać w odpowiedniej rozdzielczości a model bilbordu musi wtedy zostać w swojej wyjściowej (default) skali 1.0

Uaktualnienie:
...przykład z wieloma wariantami (nie wszystkie mi siezmieściły na tej ścianie Tongue ) :
Image


RE: [ETS2] Billboard z Davidem Bowie - Bebech - 09/04/2015 03:47 PM

Link kaput prosze o nowy.