eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
BISURMANIN's Trucks - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Grafika / Skiny (/forum-278.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-279.html)
+---- Wątek: BISURMANIN's Trucks (/thread-26217.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: BISURMANIN's Trucks - bisurmanin - 12/01/2015 09:08 PM

Image

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: BISURMANIN's Trucks - skaecik - 12/01/2015 09:11 PM

Moim zdaniem bardzo nietypowy, ale fajny skin o tematyce amerykańskiej flagi. Z ciekawości, będzie na więcej trucków czy tylko Daf E6? Jeśli chodzi o moją ocenę... Pokaż jeszcze przód, wtedy ocenię Wink


RE: BISURMANIN's Trucks - bisurmanin - 12/01/2015 11:58 PM

(12/01/2015 09:11 PM)skaecik napisał(a):  Moim zdaniem bardzo nietypowy, ale fajny skin o tematyce amerykańskiej flagi. Z ciekawości, będzie na więcej trucków czy tylko Daf E6? Jeśli chodzi o moją ocenę... Pokaż jeszcze przód, wtedy ocenię Wink

Przód jest cały biały, stąd takie nietypowe ujęcie malowania. W tej koncepcji jedynie DAF Euro6 zostanie. Wciąż szukam lepszego pomysłu na umiejscowienie elementów w sposób, który sprawi, że będzie to ciekawa kompozycja.


RE: BISURMANIN's Trucks - bisurmanin - 13/01/2015 03:42 PM

Popracowałem nieco nad koncepcją amerykańskich wozów i wyszło mi coś takiego. Myślę, że wygląda na tyle ciekawie, by dostosować to malowanie do wszystkich ciągników. Co o tym sądzicie? Oczywiście malowanie w wersji HD, stąd też spora waga paczki, ale dzięki temu można nacieszyć oko z bliska.
(Zastanawiałem się nad dodaniem większej ilości gwiazdek na czole kabiny, ale nie chcę robić z tego cyrku na kołach.)

Image

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: BISURMANIN's Trucks - skaecik - 13/01/2015 03:55 PM

no i jest ciekawie i fajnie Smile dostosowanie go do wszystkich trucków to moim zdaniem dobry pomysł, wtedy każdy niezależnie od preferencji marki mógłby pośmigać z tym malowaniem


RE: BISURMANIN's Trucks - Adam.J - 13/01/2015 10:04 PM

Bardzo ciekawy pomysł no i na dodatek ładny. Smile


RE: BISURMANIN's Trucks - Michal_Z_gno - 13/01/2015 10:54 PM

Pomysł i wykonanie jest na świetnym poziomie Smile


RE: BISURMANIN's Trucks - bisurmanin - 14/01/2015 07:26 AM

US Patriot dla wszystkich Iveco.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

DOWNLOAD:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: BISURMANIN's Trucks - Aras. - 14/01/2015 08:44 AM

Fajne skiny, widzę że się przykładasz do nich Smile


RE: BISURMANIN's Trucks - bisurmanin - 16/01/2015 08:09 AM

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Wrzucam to jako ciekawostkę, że świrów nie brakuje. Big GrinBig GrinBig Grin Dlatego uważajcie co malujecie na ciężarówkach, he he...