eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fotogaleria by Aras. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Fotogaleria by Aras. (/thread-26219.html)



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Hardcor123 - 13/02/2015 12:26 PM

Dobrze jest stary! Big Grin Czekam na więcej! Big Grin


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - .:Seba11:. - 13/02/2015 02:42 PM

Foteczki nawet fajne Tongue


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - PrzemekP - 14/02/2015 10:35 AM

Fajna grafa, najladniej wyszla fotka z wnetrza Smile reszta tez ok Smile


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - kurczak100012 - 14/02/2015 11:12 AM

Bardzo fajna relacja podoba mi się 10/10


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 19/02/2015 07:38 PM

Witajcie

Dzisiaj kolejna trasa, nowe auto, nowe zlecenia ciąg dalszy, na początek dodaje dłuższa relację z jednego kursu, będzie co opowiadać także zapraszam na relacje

Trasa : Wrocław - Białystok

Image
Image

Zadzwonił mi telefon i mam jechać na kamieniołom, wziąłem kumpla aby podjechał na bazę, przywiózł i odpaliłem Volviacza, jedziemy w drogę, ale dłuższa trasa na załadunek nie wiele zaszkodzi, gdy już zajechałem, załadowałem się, odebrałem papiery i mogłem swobodnie jechać, nie było wypadków więc trasa z rana jak śmietana.

Image
Image
Image

Wrocław omijamy szybko co tylko popadnie, zaliczamy kilka rond i skręcam na Łódź, ciemno robiło się jakby się zima robiła, kilometry same się nie zrobią, czas goni szybkimi krokami, trzeba działać by nie stać w miejscu, dobijam się do przejazdu kolejowego a pociąg jedzie, myślę że to nie długi skład bo bym długimi godzinami stał i na co ta promocje, droga pusta jak nigdy i trzeba zasuwać zasuwać i tak na okrągło

Image
Image
Image
Image

Jedziemy jedziemy, jest dobrze, jedziemy do Radomia a następnie odbijam się w stronę Lublina i dalej kręcimy te kilometry, nie było korków żeby utrudnić mi przejazd, ale co zrobić, fotograf złapał mi w dobrym miejscu fotkę i się cieszę z tego, dalej opowiadamy co będzie dalej

Image
Image
Image

Odbijamy się na Lublin i rura na Białystok, ale w nocy jak widać nadal pusto co tutaj było się spodziewać, nawet fajnie się jechało tym odcinkiem drogi, ale będzie ciekawie na drodze krajowej numer 19 bo odbijamy się z Lublina na Białystok i będzie tutaj bardzo ciekawie, bo tradycyjnie w jednym miejscu wydarzyło się coś złego, szczegóły poniżej

Image
Image
Image
Image

Wypadek i wypadek z prawdziwego zdarzenia, jeden samochód wypakował się w rów a drugi dachował, to się wydarzyło zaraz jak ja skręcałem na Białystok, ale granice bezpieczeństwa są, pewnie nie mieli dobrych hamulców i tak to się skończyło, nic na to nie poradzę, ale nadzieja że kupią nowe auta i zaczną normalnie jeździć

Image
Image
Image
Image

Jedziemy jedziemy, powoli dobijamy się do Białegostoku, trasa całkiem spokojna, stłuczek nie było, kolizji nie zahaczyłem, było pięknie i kolorowo, deszcz zaczął padać i mokro, ślisko co kierowca ciężarowego zestawu na to poradzi, kurs uważam za zaliczony, fotka w lesie w dobrym miejscu musiał ktoś znajomy z moich stron zrobić, nie żałuje bo każde fotki zawsze się przydają jak po każdej relacji wstawiam Smile

Image
Image

Białystok nas wita, ja zjechałem się rozładować, poszedłem zanieść papiery, i wszystko jest dobrze, stoję do jutra żeby zaliczać kolejne miejsca, mam nadzieje że cały czas landówkami się ładować nie będziemy bo wolny ruch w dzień a trzeba jechać w nocy żeby było pusto, takim o sposobem kończymy relację

Pozdrawiam i do następnego, strzała Smile



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Majster - 19/02/2015 08:09 PM

Fotki Ok Big Grin


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - cywka93 - 19/02/2015 08:19 PM

Tylko tam się nie zadamawiaj za bardzo bo za miesiąc chce swoje auto z powrotem Tongue Co do fotek mojej maszynki to zacne Tongue


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 21/02/2015 11:31 AM

Witam ponownie

Zapraszam was do fotorelacji z trasy: Polska - Francja - Niemcy, mam nadzieje że będzie ciekawie bo będziemy opowiadać co tam jak tam u naszych zachodnich sąsiadów, mam nadzieje że będzie bardzo ciekawie

Trasa: Białystok - Orleans - Dijon - Orleans - Erfurt cz.1

Image

Teraz podjeżdżam na załadunek, w trackie poszedłem odebrać papiery i podpisałem wszelkie formalności, gdy wszystko było gotowe, wsiadłem, zapiąłem pasy i ruszyłem w stronę Orleans a potem Dijon, trochę tak to ustawiałem ale mimo wszystko damy radę, trasa tak zaplanowana że nie ma tutaj rzeczy nie możliwych, dla chcącego to nic trudnego :E

Image
Image
Image

Trasa do Warszawy była w miarę spokojna, nie było stłuczek ani wypadków, jeżdżę teraz w miarę bezpiecznie i staram się w miarę bardzo dobrze panować nad pojazdem, potem może być tylko gorzej bo za chwilę korki i kilka godzin w plecy a ty musisz jechać dalej i jeszcze dalej, tak to się kręci na okrągło, tego nie przeskoczymy, dobra trasa zawsze spoko na dobry start

Image
Image
Image

Jedziemy drogą krajową numer 8 do Wrocławia, w ten sposób ominąłem bramki, szybciej chcę być na rozładunku a tutaj pusto, jeździmy pełną parą i nie ma tutaj obijania, piękne widoki, uroki przyrody dodają otuchy i tak to się sprawdza na każdej trasie, potem dobijamy się do samego Wrocławia Smile

Image
Image

Wrocław mijamy, stoimy na światłach, zapali się zielone i możemy kontynuować podróż, później będzie tylko autostrady, piękna pogoda i więcej świeżego powietrza, ale we Francji już nie będzie pięknie i kolorowo, bo za bramki trzeba będzie zapłacić, ale przeżyjemy to i poradzimy z tym, oby cały i zdrowy dojechał do celu Smile

Do następnego Smile



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Bajos - 21/02/2015 11:41 AM

Relacja bardzo fajna Big Grin


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - .:Seba11:. - 21/02/2015 11:57 AM

Fotki na poziomie