eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fotogaleria by Aras. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Fotogaleria by Aras. (/thread-26219.html)



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - bumbumek - 02/04/2015 10:34 AM

Zdjęcia o ciut podobnych ujęciach, więc liczę na większą kreatywność następnym razem Ok


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 03/04/2015 05:21 PM

Witajcie

Francja zaliczona, Szwecja też, no to nic pozostaje innego jak rura do ruskich, pierwsza trasa będzie Roslavl a potem Yukhnov, będzie całkiem wybornie bo to na dzisiaj trasa przygotowana, będzie pełna dziur, startuje ze Sztokholmu oczywiście więc zapowiada się całkiem elegancko :E

Image
Image

Bayoo i do następnego Smile



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - sewcio65 - 07/04/2015 02:23 PM

Panieee pierwszy raz tu wbijlem a tu taki fuull wypas
volvo superWink ! :0/0: 2 Zdjęcia a tu tyle radochy :E


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Dawid. - 07/04/2015 02:26 PM

Myślałem że pokażesz więcej fotek ty koksie :E Ale jedź bezpiecznie, i uważaj na tych, tam tych strażników :E


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - dominik_SKIPPER - 07/04/2015 03:55 PM

WTF !? Ruskie ?! Szacunek .. Jeśli przyjedziesz cały będziesz koksem . Fotosiaki na 10/10 Szerokości


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 07/04/2015 05:42 PM





Stoję w Rosji i nie mam co robić, jadę do Wielkiej Brytanii, trasa była bardzo kozacka i sympatyczna, jechało się pełną parą, niegdyś bramki były i musisz płacić za każdy przejazd, potem było spokojnie, bo to Niemcy, to szybko się landówką przejechało a potem już promem i rura do Liverpool rozładować jeden ładunek potem do Glasgow drugi rozładować i czekać na kolejne zlecenie aż mi dadzą, potem miałem jechać na Wyspy Owcze, ale zdjęcia z tego pojawią się później bo teraz doszły z innych tras i będę musiał kolejnego mixa skleić aby je zaprezentować przed publicznością :E

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

I mała porcja miksu fotek

Nowe blachy? A jak panie, to jest stan igła :E
Image

Wjeżdżamy tam ? Big Grin
Image

Stoimy równo czy jeszcze trzeba cofnąć ? Big Grin
Image

BOOM ! Wypadek w Niemczech, osobówki na czołówkę, aj aj aj aj, ach ten pośpiech może kosztować życie :E
Image

Do następnego, Pozdrooooo ! :E



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - .:KOWALSKI:. - 07/04/2015 05:44 PM

Bardzo ciekawa relacja i ładne ujęcia 10/10 A co do tego wypadku to pewnie koleś próbował bokiem :E


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - kolakao - 07/04/2015 05:49 PM

5 zdjęcie koń z przyczepką do tandemu Wink


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Rabtuś - 07/04/2015 05:53 PM

No panie wyczesane masz to Volvo sam bym takie chciałSmile


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Orbital - 07/04/2015 06:21 PM

Ci powiem, ze staw piękny Big Grin relacja i opis też na poziomie. Powodzenia! Smile