eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fotogaleria by Aras. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Fotogaleria by Aras. (/thread-26219.html)



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Lukasz93 - 09/04/2015 06:01 PM

Powodzenia tandemiarzu10/10 Smile


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 10/04/2015 03:47 PM






Trasa: Klaksvik (Wyspy Owcze) - Hofn (Islandia) - Akureyri - Wyższa szkoła jazdy na lodzie

Ciąg dalszy trasy po Islandii, będzie całkiem fajnie bo lecimy z Hofm do Akureyri, trasa nieduża ale miałem okazje zwiedzić lodowy odcinek, mogę powiedzieć że jest tak ślisko że myślisz o wylądowaniu na słupku, nie było źle bo chociaż trochę trudniej było ruszyć, jedziemy jedziemy, potem dobijamy się na miejsce rozładunku, szybko poszło z planem i czekamy na następny kurs

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Bayooo :E



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Paweł - 12/04/2015 07:29 PM

Ładne fotki :E


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Kierman007 - 12/04/2015 07:32 PM

No i jest 9w0yi0 Na przed przed ostatniej fotce HDR po oczach bije Big Grin


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Topuś - 12/04/2015 07:42 PM

Piękne zdjęcia.
10/10


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - kurczak100012 - 12/04/2015 08:55 PM

Fotki są fajne nie zostało mi nic innego tylko dać ocenę 10/10


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 13/04/2015 04:32 PM





Trasa: Akureyri (Islandia) - Hirtshals (Dania) - Stockholm (Szwecja) - Koupio (Finlandia) - Calais (Francja)

Dzisiaj zrobimy trochę duży projekt Islandia - Francja przez Szwecję i Finlandię, trasa całkiem spora, katujemy przez promy aż lecimy w Danii a potem jedziemy lądem, duża trasa dla mnie nie jest największym dla niektórych problemem ale czuje że będzie niezła frajda z jazdy, tam śnieg, tutaj deszcz a tam sucho, spedytor dzwoni i mam znowu lecieć, trasa tak zaplanowana że nawet nie było mowy żeby się zatrzymać na pauzę, ale gdzieś dalej to kręciliśmy te 45 minut i znowu jechaliśmy i tak na okrągło, udany kursik i oby było więcej, następne kursy to Oban i Felixstowe, ale znając życie pojadę na odwrót, i pojawia się myśl czy wrócę pusto czy nie, to zależy czy tam zlecenie będzie czy nie, będzie ciekawie :E

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Pozdrawiam i do następnego :E



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - albert1224 - 13/04/2015 05:30 PM

Megaaaa. 10/10


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 14/04/2015 07:50 PM

Witajcie

Teraz zrobiłem ład i skład z grafiką, wyłączyłem HDR ponieważ i tak razi po oczach że masakra, widoczność była zbyt za jasna Tongue, dlatego taka sytuacja, i tak zapylamy do Malmo więc nie ma na razie niespodzianek :E

Image
Image



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Kierman007 - 17/04/2015 06:49 PM

10/10 i wpakuj się w rów to widowisko będzie :E