eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fotogaleria by Aras. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Fotogaleria by Aras. (/thread-26219.html)



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - kierman - 02/05/2015 02:37 PM

ale ganiasz tym volviakiem, a jeszcze lepiej cykasz fotki, zestawik klasa. Pozdro z Bialoruskiego Gomel gdzie krece 9tke Tongue


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - VenoX - 02/05/2015 04:02 PM

Piękne Fotki x5 10/10 Smile


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 04/05/2015 10:36 AM

Dzisiejsza jazda, wiem że mało fotek ale to zawsze się coś wrzuci z moich podróży, rozładowałem się w Katowicach, i jechałem się załadować na Austrię, poszło sprawnie, papiery wzięte i możemy jechać, aktualnie stoję w Linz więc trasa z rana jak śmietana Big Grin

Image
Image
Image
Image
Image

Do następnego Big Grin




RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Makro - 04/05/2015 12:09 PM

Fotki zasługują na bardzo mocne 10/10 Big Grin


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - dandy1978 - 04/05/2015 12:12 PM

Super się to volvo prezentuje


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 16/06/2015 03:03 PM

Witam Smile

Teraz ogłoszenia ze świata Arusa i nie tylko, otóż trafiła się okazja znalezć nową robote to czemu nie zagadać to jednego z nich, Kolega mi proponował przejście do siebie, a co tam, Arus wie że dla niego liczą się kasa, kilometry przejechane i zabawa, no to poszedłem tam i dostałem Volvo FH13.460 w tandemie, tym co jeździłem w Solidarisie, może i mało jeździł ale przejechał niecałe 36 tyś, a moim wykręciłem ponad 115 tysięcy co jest dla mnie największym fenomenem

a teraz daje fotki z trasy do Holandii, wypadzik jak zawsze rewelacyjnie się prezentuje, trasa z rana jak śmietana jak to mówi każdy traker :E

Image
Image
Image

Pozdrawiam Big Grin



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - batipll - 16/06/2015 03:09 PM

Ładnie, lecz szkoda, że tak mało Sad


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Hardcor123 - 16/06/2015 03:46 PM

Jak zawsze bardzo ładnie tylko więcej tego produkuj ! Więcej :E


RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Aras. - 18/06/2015 10:04 PM

Siemanko

Dzisiaj poopowiadam jakie mamy uroki, jestem zadowolony że mogę latać znów po nowych terenach których jeszcze nie odkryłem, a więc prezes ze zleceniami się nie spieszy, zrobiłem trasę na około 7 tyś kilometrów, Zacząłem w Linz w Austrii a skończyłem w Obninsku w Rosji, leciałem jak rakieta, więc sporo się męczyć nie musiałem ale za to miałem trasę po kraju więc jest jakiś sukces mojego celu, a tak miałem okazje przejechać po okolicach Zamościa ale nie miałem tam ładunku to innym razem pojadę rozładować :E

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Pozdrawiam Big Grin



RE: z TruckerArusem przez drogi Europy :) - Bajos - 19/06/2015 07:54 AM

Przyznać muszę, że zaskoczyłeś mnie fotkami choć pracuj nadal nad kadrami.