eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wesołych świąt!!! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Ogłoszenia (/forum-74.html)
+--- Wątek: Wesołych świąt!!! (/thread-26319.html)

Strony: 1 2 3


Wesołych świąt!!! - .:KOWALSKI:. - 23/12/2014 11:43 AM

Z racji tego że już jutro są święta wymyśliłem coś bardzo miłego Smile

O co chodzi już tłumacze jak widzicie pod spodem jest opłatek. Ten opłatek daje i składam życzenia przypadkowemu użytkownikowi który tu wejdzie. Wtedy on wkleja opłatek, dziękuje za życzenia i składa życzenia mi lub innej przypadkowej osobie. To jest takie dzielenie się opłatkiem. Wiem że święta dopiero jutro ale większość z nas będzie w tedy przy stole z rodziną.

Drogi użytkowniku składam ci najlepsze życzenia na etrucks i życzę ci żebyś dalej dobrze się z nami bawił i pomagał innym. Smile
Image


RE: Wesołych świąt!!! - Majster - 23/12/2014 11:50 AM

A dziękuję Big Grin i wzajemnie


RE: Wesołych świąt!!! - Stoneridge - 23/12/2014 11:51 AM

Dziękuję i nawzajem!

Image

Drogi użytkowniku! Składam najserdeczniejsze życzenia, abyś był w gronie najbliższych oraz dużo, dużo prezentów ;D Szczęśliwego nowego roku 2015! Big Grin I dużooo PICOLO ;D ! xD


RE: Wesołych świąt!!! - .:Seba11:. - 23/12/2014 11:53 AM

Ja również i sorki Stone, że czasem no wiesz... sprzeczaliśmy się itp.

Image

Drogi użytkowniku, życzę Ci, aby te święta były magiczne i żeby te 12 potraw były pyszne Tongue


RE: Wesołych świąt!!! - .:KOWALSKI:. - 23/12/2014 11:56 AM

To ja Majster życzę ci sukcesów w szkole.
A tobie Stone życzę żeby jedzenia przy stole nie brakło i żebyś co raz to lepsze prace wykonywał w zmodzie Tongue

Image


RE: Wesołych świąt!!! - dandy1978 - 23/12/2014 11:59 AM

Również ja dołączam się i wszystkim użytkownikom forum życzę zdrowych i wesołych świąt oraz szampańskiej zabawy w sylwestra aby nowy rok był dla wszystkich jeszcze lepszy niż ten stary.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Wesołych świąt!!! - kacpero1050 - 23/12/2014 12:32 PM

Dziękuje i wzajemnie Smile
Image
Życzę ci użytkowniku jak najlepiej spędzonego czasu na eTrucks i Wesołych świąt Wykrzyknik


RE: Wesołych świąt!!! - MłodyR420 - 23/12/2014 12:46 PM

Wzajemnie Wink Pogodnych i wesołych Świąt! Szerokości


RE: Wesołych świąt!!! - kurczak100012 - 23/12/2014 01:21 PM

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Wesołych świąt!!! - volvo213 - 23/12/2014 01:45 PM

Dziękuję wszystkim za tak mile spędzone chwile na tym forum, jesteście mega Smile

Również chciałbym złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wystrzałowego sylwka, lepszego nowego roku, kuupe prezentów i wszystko co najlepsze Wink

Image