eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 29/04/2016 03:26 PM

Już jest to wyjaśnione, powiem tak, to nie do końca jest wina firmy Filipsky, ale Kewina głównie, oczywiście cała firma ponosi odpowiedzialność za swojego pracownika, a 2 sprawa to taka że nie dopilnowało szefostwo tego, zdjęcia systemu są dostępne od Grudnia jak nie wcześniej, więc wszystko można było sprawdzić. Stało się jak się stało, ale my szczególnie teraz musimy pracować nad zapobieganiem tego typu incydentów.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Negan44 - 29/04/2016 03:30 PM

Masakra, jak człowiek może się zachować Wink


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 29/04/2016 03:33 PM

Różnie bywa, nam też się zdarzył raz tego typu incydent, ale szybko praktycznie od razu zostało wyjaśnione. Błędy każdemu się mogą zdarzyć, ale ważne żeby problemy rozwiązywać a nie od nich uciekać, w większości popełniamy błędy nieświadomie, natomiast Kewin zrobił to świadomie. Siweczek, ludzie są różni.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Dawid Filipsky - 29/04/2016 04:05 PM

Jak już wspominałem wcześniej caly incydent został wyjaśniony z właścicielem firmy U.T. ZAWADKA, Nasza cała firma nie miała na celu dopuścić się kradzieży cudzego dzieła. Ja jako Właściciel zostałem też w pewien sposób oszukany ponieważ Kewin.F stał cały czas za tym że system należy do jego właśności. Z góry Przepraszamy firmę za taki incydent.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 30/04/2016 07:44 AM

Witam, mam dla was na dzisiaj informację. Po krótce, nasza baza zostanie zaktualizowana do najnowszego patchu, (tak, ta w Łukowie z 1.18)
następną informacją jest fakt o aktualizacji naszej floty ciężarówek marki Volvo FH 2 generacji (Chińczyk), zostaną zaktualizowane wnętrza, oraz aktualizacje Volv FH 3 generacji (Hindus), też w zakresie wnętrz. Po wszystkich zmianach pokażę wam efekt końcowy, tak jak to zwykle robię.

Pozdrawiam.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:Seba11:. - 30/04/2016 07:46 PM

Oby służyły! :E


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 01/05/2016 05:48 PM

Witam, informuję iż ciężarówki marki scania serii 5 zostały zaktualizowane. Zmiany dotyczyły wnętrz, zdjęcia są dostępne już na naszym forum.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Wiszu - 02/05/2016 09:56 AM

Jest robota, jest jazda!

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 02/05/2016 11:34 AM

Fajne fotki. Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - icemark - 02/05/2016 11:53 AM

Fajne ujęcia i super GPSik to mod czy fabryczny?