eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 24/05/2016 05:05 PM

Siemka, przez 2 ostatnie dni naszej nieobecności na forum oddaliśmy do oklejania jedną z naszych wieltonek, oraz wysłaliśmy do lakiernika nasze volvo fh12 Globetrotter XL-70, auto dostało także osłony międzyosiowe, oraz alufelgi.

Przed:
Image
i po:
Image


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoxTrucker:. - 24/05/2016 07:11 PM

Ładnie to wygląda! Smile

A i ja jestem na okresie próbnym u Konrada, i przejechałem trzecią trasę u niego.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:Seba11:. - 25/05/2016 10:18 AM

Jak zawsze fury z Łukowa robią wrażenie :E


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Aras. - 25/05/2016 12:12 PM

Łukowskie auta są nie zajechane, dawać je na Rosja - Islandia i no testować ! Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 28/05/2016 07:07 PM

Siemka, nasz kierowca .:KoxTrucker:. zrobił nam bazę. Baza jest wykonana z podstawy naszej starej bazy, którą zrobił krysio992, lecz została zmieniona, oraz nowa jest jej lokalizacja. Baza znajduje się w okolicy Siedlec, tzw. Trójmiasto, czy WSI - Wieś Pod Siedlcami, jak kto woli. Dokładnie miejscowość nazywa się Stok Lacki. Zdjęcia dodaje w formacie .png, tym razem celowo, mam nadzieje że mi wybaczycie za to. Wracając do bazy tak jak wspomniałem, znajduje się ona w okolicy Siedlec, natomiast w budowie jest teraz również druga baza, która będzie się znajdowała w Łukowie, na drodze jadąc w kierunku Garwolina. Zaprezentuje ją jako niespodziankę na ukoronowanie naszego 2 jubileuszu istnienia firmy, po krótce 02.06.2016 mija 2 rocznica istnienia naszej vs. Koniec gadania, przejdźmy do fotek. Big Grin

Image
Zjazd na Stok Lacki od strony Mińska Mazowieckiego
Image
Od razu na wjeździe zobaczymy banner z naszą nazwą, oraz logiem.
Image
Kawałek dalej znajdziemy przejazd kolejowy.
Image
Zjazd z przejazdu.
Image
Wjazd na uliczkę z bazą.
Image
No i tutaj się zaczyna. Pokręcimy się trochę po bazie, zaparkujemy.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Baza jeszcze nie jest jeszcze ukończona, posiada jeszcze dość sporo błędów, ale mam nadzieje że was w miarę szczegółowo wtajemniczyłem w nasze niecne plany. :E Baza działa na najnowszym patchu ets-a pod mapą promods 2.02 oraz jest kompatybilna z innymi mapami. Na koniec chciałbym jeszcze raz was przeprosić za format zdjęć.

Na koniec składam najszczersze podziękowania dla użytkownika .:KoxTrucker:. Grzechu, jesteś super gość. Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Rosok - 29/05/2016 06:32 AM

Nie wybaczymy za format,bo łamiesz regulamin forum wielokrotnie, choć zawsze uchodzi Ci to na sucho :E


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Aras. - 29/05/2016 08:52 AM

Fajna baza, dawajcie bazę w Łukowie, chcę widzieć jak rozkręca się łukowski kołchoz :E


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Darson - 29/05/2016 09:36 AM

Fotki ładne baza fajna oceniam na 20% powód wiadomy.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 29/05/2016 11:48 AM

Arus, zobaczysz 02.06 jak wygląda, na nasz 2 jubileusz będzie prezentacja tej po poprawkach i tej w Łukowie. Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:Seba11:. - 29/05/2016 11:51 AM

Mimo, że baza nie jest jeszcze ukończona to prezentuję się wyśmienicie Smile