eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Wawrzyn5252 - 17/06/2016 03:21 PM

Tak więc i ja zaczynam okres próbny. Szef dał mi Scanie R420 z 420 konnym silnikiem o emisji spalania EURO 3. Auto jest z 2007 roku i ma kabinę w wersji Highline. Wyposażenia jakiegoś epickiego nie ma ale to jest auto tylko na okres próbny. Nie ma co narzekać trzeba jeździć :E
Nie wprowadzałem się jakoś mocno do kabiny bo to nie auto na "zawsze". Wziąłem ze sobą potrzebne rzeczy.

Tak więc zaczynamyWykrzyknik

Poznań-Moskwa
1514 km
489 l spalonych

Szef dał mi komórkę firmową (jakaś cegła :E) i godzinę po oddaniu mi jej wysłał mi SMSa z adresem załadunku. Tak więc pojechałem i załadowali mi 22 tony truskawek. Załadunek szybko poszedł bo powiedzieli, ze mają już uszykowane palety więc przyszedł magazynier i w 30 minut się wyrobił. Ja w ten czas poszedłem ustawić chłodnię (zapomniałem powiedzieć, że jeżdżę z chłodnią Tongue). Wyjechałem z Poznania i ruszyłem na A2 w stronę Warszawy. I tak aż do granicy Polsko-Białoruskiej. Później było tylko z górki. Tempomacik na 90 km/h i ogień na miasto Putina Big Grin

Fotki zaczynają się dopiero za granicą Polsko-Białoruską Wink

Po całonocnej jeździe stanąłem sobie na pauzie. Usmażyłem sobie kotlety schabowe i je zjadłem. po kolacji (można powiedzieć, że śniadaniu bo na pauzie stanąłem o ok. 6:00) poszedłem się wykąpać. Potem w kabinie obejrzałem sobie jeden film i poszedłem w kimę Big Grin

Bez przynudzania lecimy z fotkami Big Grin

Pauza
Image

Gdzieś na Białoruskiej autostradzie
Image

Image

Cool
Image

Jako, że był remont jednego pasa w stronę Moskwy to musiałem jechać objazdem przez jakąś wieś
Image

I kolejna pauza Big Grin
Image

Złapany na przedmieściach Moskwy
Image

Magazynier gadał tylko po rusku, a że ja nie umiem ruskiego to po gestykulacji się dogadaliśmy i pokazał mi palcem, że mam stanąć obok płotu. Pozwolił mi trochę przyblokować jakąś ciężarówkę, która stała za mną bo gościu spał w niej Tongue Mam nadzieje, że moja chłodnia go nie obudziła :E

A tutaj fotka już z firmy, a w tle jakaś kopia Pałacu Kultury i Nauki 2smiech
Image

To wszystko na dzisiaj. Bajoooo Papa



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Negan44 - 17/06/2016 03:33 PM

Piękne fotki Wink 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Tedy - 17/06/2016 04:16 PM

Świetne fotki, ujęcia i całokształtBig Grin10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 17/06/2016 04:17 PM

Dokładnie, nawet ja nie mam zastrzeżeń. Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Adam.J - 17/06/2016 04:18 PM

Czwarta fotka jest najlepsza Smile 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:Seba11:. - 17/06/2016 05:31 PM

Fotki oceniam bardzo pozytywnie, 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - marcinek12232 - 18/06/2016 12:33 AM

Scania ładna fotki również. Czego chcieć więcej hehe 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 18/06/2016 06:28 AM

Witam, nasz projekt z systemem "Zawadka Route System" znowu zaczyna się rozwijać. Chciałbym wam pokazać jak obecnie wygląda.

Image
Image
Image

Stan ukończenia oceniam dalej na coś w okolicy 35-40% Nowe funkcje które jak widzicie dodałem już działają, oczywiście jeszcze nie wszystkie, ale zdecydowana większość. Będą trwały jeszcze prace nad dodaniem kilku przydatnych funkcji, oraz poprawą stylu itp. No ale wszystko małymi kroczkami.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Marcin D - 18/06/2016 09:49 AM

Czekam na wersje finalną Smile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Aras. - 18/06/2016 09:51 AM

System idzie do przodu, widzę że będzie nowatorskie rozwiązanie :E