eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 20/06/2016 06:38 PM

Witam, zaobserwowaliśmy nagły wzrost składanych podań CV do naszej firmy, w związku z tym, żeby już trafiali do nas tylko porządni i sumienni ludzie, z którymi będzie można rozwijać naszą ekipę, oraz firmę, postanowiliśmy utrudnić rekrutację. Ja doskonale wiem że jeśli ktoś chce się dostać to będzie walczył o miejsce dla siebie.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoxTrucker:. - 20/06/2016 09:22 PM

Ja coś muszę dopowiedzieć. Przez cały dzień trwała awaria internetu. Mam już przejechaną trzecią trasę, robię czwartą, ale z racji awarii nie mogłem wysłać ani rozliczenia ani relacji z trasy.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 20/06/2016 09:50 PM

Dobrze, Kox, co tak przeżywasz? nic się przecież nie dzieje, a po za tym nie każdy musi o tym wiedzieć. Big Grin najważniejsze jest żebyś się w terminie wyrobił, a dzień poślizgu w tą czy w tamtą nie robi wielkiej różnicy.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Wiszu - 21/06/2016 10:01 AM

Znów kurs na wyspy, droga wykuta na pamięć. Tym razem do stolicy, szybko poszło, ale deszcz dał się we znaki. Miłego oglądania.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Negan44 - 21/06/2016 10:12 AM

Fotki bardzo fajne, ale za dużo ucinane są np. w kabinie Wink


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Wawrzyn5252 - 21/06/2016 10:32 AM

Bardzo fajne foty 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - fiadorik - 21/06/2016 10:50 AM

O boże ale dziadostwo.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoxTrucker:. - 21/06/2016 10:59 AM

Nie ma to tamto, trzeba wziąć aparat i pokazać z trzeciej trasy: Warszawa - Segedyn

Przyszedł wieczór, miałem położyć się na moim tapczanie w ciężarówce, no ale trzeba jechać. Załadowany w końcu wyruszyłem na szlaki, i cóż, jadę na południe, a dokładnie, na Węgry. Może takich widoków, jak na prawdziwych Węgrach nie zobaczyłem, ale nie ma tak źle.45 - tka jest obowiązkowa, mało tankstelli w tym kraju, ale coś się znalazło. W końcu przez nasze i słowackie Tatry, oraz landówki i dwupasmówki, dotarłem pod bramę ciasną ze Schmitką niemałą. Rozładowano mnie i niestety, znowu w trasę, którą za niedługo zobaczycie.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Tedy - 21/06/2016 11:33 AM

Powiem krótko - super10/10 (bo więcej nie ma).


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Negan44 - 21/06/2016 12:48 PM

Fotki jak zawsze 10/10