eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoxTrucker:. - 22/06/2016 06:35 PM

Dzisiaj bez weny co do opisu, ale i bez weny na obróbki na zdjęcia i bez dużej ilości czasu na relację.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Negan44 - 22/06/2016 08:20 PM

Fotki jak zawsze 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoxTrucker:. - 23/06/2016 12:33 PM

Niestety, w Turynie zgubiłem aparat, i nie będzie relacji, ale za to macie moją rekomendację, że ostatnia trasa na pierwszej rozpisce została wykonana.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 23/06/2016 12:59 PM

Witam, jak już niektórzy widzieli, kupujemy do firmy nową ciężarówkę, znaczy no już nie taką nową, ale dla nas nowa. Big Grin Będzie to samochód wystawowy, czy nie wiem jak to nazwać, ale takie auto można powiedzieć reprezentacyjne, ponieważ my szczególnie dbamy o limitowane edycje, bo się zawsze wyróżniają i jak wiadomo mają swoją wartość. Jest to volvo fh16 XL-80 które powstało z okazji 80 rocznicy volva, samochód pochodzi z 2007r. dokładniej końcówka.

Image


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Tedy - 23/06/2016 03:26 PM

Taki se ...zabytek ale jak takie lubicie to niech Wam będzieTongue


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:Seba11:. - 23/06/2016 03:32 PM

Kolejne Volvo Big Grin Za dużo tego zdecydowanie :E A co do ciągnika, to prezentuję się obiecująco Wink


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 23/06/2016 03:41 PM

.:Seba11:. Spokojnie, projekt każdego auta jest ustalany z zarządem, ilość itp. wszystko się zgadza Big Grin od ostatnich 2 miesięcy doszły 2 auta i 5 zostało zaktualizowanych i 1 sprzedane. No z chłodniami było trochę zmian bo tutaj to trochę ich przybyło, no ale przynajmniej nie mamy 4 modelów chłodni, tylko teraz bardziej się wyróżniają, no tutaj to była głównie aktualizacja, chociaż nie powiem że nowe się nie pojawiły, bo się pojawiły. Wink


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 24/06/2016 12:15 PM

Witam, mam dla was kolejną prezentację systemu, opcje które ostatnio dodałem już są gotowe i działają. Pokażę wam go od środka.

Image
Image
Image
Image

Dalej wam nie będę pokazywał, przydział pojazdów jest taki sam jak na naszej stronie, a w spedycji jest to samo co było, kiedyś wam prezentowałem ją, a nie dawno dandy1978 nagrywał filmik z jej prezentacją.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Hardcor123 - 24/06/2016 12:48 PM

Świetne to jest, szczególnie ta myjnia Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 24/06/2016 12:51 PM

To dopiero tzw. wersja rozwojowa, jeszcze kilka opcji ciekawych zyska.