eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Wawrzyn5252 - 28/06/2016 08:19 PM

Hahahah

@Saszu. Rzeczywiście 2smiech


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Negan44 - 28/06/2016 08:39 PM

Fotki 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - limowski - 28/06/2016 08:51 PM

Paweł poza Madexem? Hahah, niemożliwe! Fotki super, zresztą jak większość Twoich relacji :E

Dobre zdjęcia Wawrzyn, ale tel wtopy z jazdą pod prąd nie można Ci wybaczyć Tongue



Kox, nie wiem co chcesz osiągnąć pisząc posty o treści, która powinna znaleźć się na PW a co najwyżej w temacie z Twoimi pracami, ale wygląda to po prostu na lizanie dupy kolejnej osobie. Ostro, ale szczerze.

PS. Dzięki za minusa. Fajnie wiedzieć, że jestem spamerem. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie pcham się na siłę tam, gdzie mnie nie chcą. Nie podlizuję się każdemu i nie komentuję pierwszego lepszego tematu. Od teraz będzie Cię jeszcze więcej na forum. Zaszczytne miejsce w mojej sygnaturze masz zapewnione przez najbliższy czas.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - LukaszTrakeR - 29/06/2016 10:11 AM

Nocna zmiana
Image
Wjazd na most w Danii
Image
Teraz już w Norwegii jakieś tam drogi
Image
Rozładunek i załadunek na PL dokładniej do Katowic
Image
Z Szefem się dogadałem że będę latał stałe kółka PL - E - RUS - E - PL



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 29/06/2016 10:57 AM

Witam, .:KoxTrucker:. ostatnio tu trochę narobił bałaganu bezsensownymi postami, ale zostały one pousuwane. Przepraszam was za to, bo wiem że to nie za ciekawie wyglądało i się spam zrobił, ale już więcej takie "głupie" posty nie będą się pojawiały.
Na koniec dodam że jest to wartościowy pracownik i wiem że go trochę ostatnio poniosło, ale nie jest on osobą która tylko jeździ i nic więcej. Stara się on pomagać i coś więcej od siebie dawać, tylko że no jak widać nie zawsze mu to wychodzi, ale pogadałem z nim sobie trochę i myślę że wszystko już będzie ok.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Negan44 - 29/06/2016 12:30 PM

Bardzo fajne fotki Wink


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - LukaszTrakeR - 29/06/2016 11:49 PM

O 4 nad ranem mnie załadowali no i ogień na Katowice zdjęcie podesłane na fanpage od fana gdzieś na zjeździe chyba na Oslo
Image
Pauza 45 min przed Kopenhavn
Image
Na ringu Berlińskim
Image
No i już na drodze nr 15 w tunelu
Image
Oznaczenia na PL
Image
Granica ciemno nic nie widać
Image
Ohhhh ta PATATAJKA
Image



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Paweł - 30/06/2016 03:09 AM

Aj się tych kilometrów narobiło ;P

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Misiek - 30/06/2016 04:43 AM

Wincyj Tego Dobrego!! :E


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Wawrzyn5252 - 30/06/2016 08:20 AM

Piękne zdjęcia 10/10