eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 09/07/2016 12:24 PM

HasuFrogg no to jego chyba pierwszy filmik taki nakręcony do ets-a, więc wydaje mi się że jest całkiem OK, no moja uwaga na ten temat to taka, że mógłby nakręcić coś dłuższego i z komentowaniem itp. zamiast z muzyką.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoxTrucker:. - 09/07/2016 12:38 PM

Ja na jego miejscu nagrałbym 40 minutowy materiał, ale o gustach się nie dyskutuje.
Filmik pod kątem muzyki OK. Z obrazem nieco gorzej.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - HasuFrogg - 09/07/2016 12:40 PM

Może być bez komentowania z samym podkładem muzycznym.
Przed uploadem jak pisałem niech sobie przeglądnie co zmontował bo tak wyszła "kaszanka" Tongue


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Storm* - 09/07/2016 01:16 PM

Film nie jest z hollywood oczywiscie ale do kaszany mu dalego kolega Hasufrog duzo gada a siedzi przy skinach :E, nie no zartuje hehe. Konrad z czy bez komentarza i tak wyjdzie to samo dodaj jakies intro, info typu zkad do kad jedziesz wybierz muzyka ktora bedzie pasowac do klimatu scen, no i najwarzniejsze co juz jest zawarte w tym filmie to warjacja scen wiecej tego.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 09/07/2016 01:22 PM

Storm, ja nie dodam bo to nie mój filmik. Ale na pewno to da jakieś wskazówki na przyszłość Mikiemu.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - HasuFrogg - 09/07/2016 02:01 PM

(09/07/2016 01:16 PM)Storm* napisał(a):  Film nie jest z hollywood oczywiscie ale do kaszany mu dalego kolega Hasufrog duzo gada a siedzi przy skinach :E, nie no zartuje hehe. Konrad z czy bez komentarza i tak wyjdzie to samo dodaj jakies intro, info typu zkad do kad jedziesz wybierz muzyka ktora bedzie pasowac do klimatu scen, no i najwarzniejsze co juz jest zawarte w tym filmie to warjacja scen wiecej tego.

Kaszana jest bo autor filmiku nawet nie przeglądał co zmontował.
Widać, że ty też nie czytałeś mojego pierwszego postu.
Jasno napisałem, że film trwa niby 3:30 min ale połowa filmu to CZARNY EKRAN (od 1:56)
Dlatego dałem 2/10 punktu za chęci.

Co do twoich podpowiedzi to bym polemizował, wcale nie musi być podane info o trasie, ot taki wolny filmik zmontowany z rożnych ujęci i z różnych tras.
Muzyka mi się osobiście nie podoba ale to jak zaznaczyłem KWESTIA GUSTU.
Jaką muzykę wybrał autor to jego sprawa, widocznie mu taki podkład odpowiada.
Jednemu się będzie podobać drugiemu nie.
Każdy ma prawo ocenić wedle siebie to co ogląda.

Dla mnie osobiście by się filmik podobał nie musi być arcydziełem, ale wybaczcie kiedy odpalam filmik i połowa to czarny ekran to sorry dla mnie to "KASZANA".

Wszystko rozumiem, że to autora pierwszy filmik ale go upublicznił więc musi z podniesiona głową przyjąć słowa krytyki i wyciągnąć na przyszłość wnioski.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Wawrzyn5252 - 09/07/2016 03:16 PM

Muzyka tak jak przedmówca. To kwestia gustu Tongue

Ujęcia spoko ale niech autor wylaczy HDRy i bedzie gites. Szkoda ze poltora minuty filmiku to czarny ekran. Jak na razie daje 7f8xkl


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Aras. - 11/07/2016 08:37 PM

Dobry filmik tylko czarny ekran przeszkadza, z drugiej strony mogę zwrócic uwagę na jakość obrazu, w moim wypadku dało rade uciągnąć na 720 piksele, leci 8m2yza


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - kolakao - 11/07/2016 09:30 PM

Jak dla mnie widać po nim że potrafi zgrać muzykę z obrazem i robić fajne ujęcia.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Kurdianeł - 13/07/2016 03:25 PM

Co jestPytajnik Temat zamilkł. Ostatni post ponad dwa dni temu.