eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Negan44 - 10/09/2016 06:43 PM

Bardzo fajnie to wygląda!


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 12/09/2016 07:20 PM

Witam, do naszej floty powróciła nasza stara naczepa schmitz cargobull, naczepa została odkupiona. Pewnie zastanawiacie się dlaczego ją sprzedaliśmy a teraz odkupujemy, już tłumaczę. Otóż naczepa była mocno zniszczona (chodzi o wygląd), farba odłaziła, porysowana była prawie cała, naklejki jedynie jako tako się trzymały, nie chcieliśmy się bawić w naprawy, po prostu ją sprzedaliśmy, a na jej miejsce przyjechała ta schmitzka.

Image

Ostatnio jadąc w kierunku Francji napotkałem ją na parkingu niedaleko Hannover, była całkowicie odrestaurowana, wyglądała prawie jak nówka, a nam akurat trochę naczep brakuje, od czasu sprzedaży 7 firanek (ostatnio opisywałem). Więc postanowiłem dogadać się z właścicielem i ją odkupić nie pchając się w koszta zakupu nowych, a po za tym stwierdziłem że fajnie będzie ją znów w firmie "gościć". Cena za nią wynosiła 60tyś. zł. no po długim targowaniu udało mi się ją odkupić za niecałe 50tyś. zł. Były właściciel również był zadowolony ze sprzedaży, ponieważ miał w planach w najbliższym czasie i tak ją sprzedać i kupić na to miejsce chłodnię z przegrodą. Właściciel pochodził z okolic Białegostoku, więc bez większego problemu ją odebraliśmy. Na placu stała scania R420, która miała wyjechać dopiero za 3 dni, więc wzięliśmy ją i czym prędzej pognaliśmy w stronę Białegostoku aby ją odebrać. Obecnie wygląda tak.

Image
Image

Przejrzeliśmy po powrocie od razu wszystkie nasze naczepy, które stały na placu i zauważyliśmy że jedna z nich została niezbyt prawidłowo oklejona, więc ponownie ją okleiliśmy i pokażę wam fotki przed i po ponownym oklejeniu.

Image
Image

Na koniec chciałbym przeprosić za 2 fotki w png, ale niestety tylko takie mam.

Pozdrawiam.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Kurdianeł - 12/09/2016 07:30 PM

Co tu dużo mówić? 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - HTSvs - 12/09/2016 09:15 PM

10/10 Zasłużona za przemyślany opis zakupu i foteczki.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Michal_Z_gno - 12/09/2016 11:00 PM

Takie trochę dziwaczne kombinacje z odkupem tej naczepy ale niech już będzie Tongue



Ps. A za .png powinien być warn bo tłumaczenie cyt. "...niestety tylko takie mam." to nie tłumaczenie bo można otworzyć fotkę w programie paint i zapisać ją w .jpg co zajmuję kilka sekund.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 13/09/2016 08:23 AM

Witam, zatroszczyliśmy się o kolejną naszą chłodnię, mamy ją już ponad rok co prawda, więc zrobiliśmy update, poprawki modelowe, nowe okleiny itp. Tym razem nie będę się rozpisywał jak poprzednio ponieważ nie mam zbytnio na to czasu.

Tak wyglądała wcześniej:
Image

Tak obecnie:
Image
Image


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Negan44 - 13/09/2016 11:01 AM

Pięknie to wygląda! 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Piter_9412 - 16/09/2016 09:29 AM

Witam,
Taka fotka z powrotu z Anglii.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - RAQ - 16/09/2016 11:17 AM

Fajna Big Grin 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Nicram - 18/09/2016 10:40 AM

Ulala ja nie miałem pojęcia, że to takie zmiany nadejszły. Rozbudowa systemu o jakieś mapki, kolejne naczepy. . .Całe życie w niepewności. :E