eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Łukasz23 - 01/01/2017 08:49 PM

Super wygląd strony !


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Jakub - 04/01/2017 12:20 PM


Lublin - Grimsby
Papa

#ZAWADKA

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Łukasz23 - 04/01/2017 09:13 PM

Super ujęcie ! Zestaw nieźle się prezentuje ! Smile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 16/01/2017 05:48 PM

Witam, sprzedajemy trzy ciągniki siodłowe marki volvo, powodem sprzedaży jest głównie rocznik, ale nie zamierzamy nic na ich miejsce kupować. Sprzedajemy również dwie naczepy marki schmitz.

Image
Image
Image

Teraz troszkę danych technicznych. Są to egzemplarze z lat 2003, oraz 2 czarne z roku 2006. Czerwony egzemplarz jest to tzw. "przedlift", posiada silnik D12D 420 oraz emisję spalin EURO 3, natomiast czarne są to już "po lifcie" z jednostkami D13B oraz F o mocy 420 koni mechanicznych i spełniają wymogi EURO 5. Wszystkie są w wysokich "globach", były na bieżąco serwisowane, oraz są to zadbane egzemplarze. Wyposażenie jest takie same jak w całej reszcie naszych "chińczyków" czyli webasto, lodówka, no i wiadomo, standardowo wspomaganie kierownicy, klima, el. szyby i lusterka, myślę że nie ma co wypisywać tak oczywistych rzeczy. Big Grin

Teraz chłodnie, są to naczepy jak już wspomniałem marki schmitz, cargobull oraz ferroplast. Ferroplast'ka jest z rocznika 2001, natomiast cargobull jest to rocznik 2006. Standardowo osie SAF'a, paleciary, zawieszenie pneumatyczne (1 oś podnoszona) masy własne wynoszą około 6,5-7t, pojemność 33 Europalety, maksymalny tonaż 24 tony, są wyposażone w agregaty TK Sl-200, natomiast cargobullka posiada Sl-400E. Ferroplast można wyposażyć w ścianę działową (nasz egzemplarz obecnie nie posiada).

Image
Image

Cena ferroplasta: 10 tyś EUR
Cena cargobulla: 14 tyś EUR

Więcej info na PW.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Łukasz23 - 16/01/2017 05:56 PM

Świetne zdjęcia ! Widać że firma na wysokim poziomie !! 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Shivy - 16/01/2017 06:03 PM

Profeszjonalnie Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Edi - 19/01/2017 05:01 PM

No siema. Znowu mi się trafił awans w firmie, jest to trzeci ale ten to już na długi czas myślę bo porządny zestaw, szeryf sprowadził Volvo, rocznik 2013, 500 koni, wysoka kabina, full wypas, moc jest, auto kupione jako używane z salonu Volva, zrobił tylko 200.000 kilometrów, dostał malowanie firmowe i już to wygląda dobrze. Naczepa to cały czas ta sama którą mam od początku bo jest prawie nowa także nie ma sensu wymieniać, jestem obecnie w trakcie pakowania się do auta i potem but będzie w trasę. Co do auta to jestem bardzo zadowolony, znam bardzo ten model Volva, przejeździłem nim najwięcej w przeszłości i wiem że będzie się dobrze sprawował, no to nic, teraz macie tutaj dwa zdjęcia:

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Trzymajcie się i na dniach wpadną relacje. Smile



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Łukasz23 - 19/01/2017 06:58 PM

Super zestawik ! Wydaję mi się że najbardziej ogarnięta firma PL . I tak ma być ! Szerokości chłopaki ! :E


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - DawidXF - 19/01/2017 07:15 PM

Eleganckie Volvo Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Hardcor123 - 19/01/2017 07:35 PM

Świetnne Volvo, chcę go zobaczyć w relacjach ! :E