eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - marcinek12232 - 19/01/2017 07:44 PM

Zastanawia mnie tylko jedno czym się różni ten model Cargobull? :V Zawsze myślałem że to pełna nazwa producenta "Schmitz Cargobull" ; ) No chyba że u Zawadki jakieś naczepy robią na zamówienie pod inną nazwą bo Ferroplast to technologia wykonania elementów nadwozia a dokładniej paneli.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 19/01/2017 09:28 PM

Schmitz Cargobull to nazwa marki, czyli zwykła, a ferroplast to ta naczepa z panelami ferroplast co pozwala na przystosowanie chłodni na transport ładunków na 2 poziomach. Ale mniejsza, Schmitz Cargobull to zwykła naczepa chłodnicza, a schmitz cargobull ferroplast to własnie ta naczepa z tymi ściankami.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - marcinek12232 - 19/01/2017 09:49 PM

Nie chce ci tu robić zbędnego spamu ale Schmitz Cargobull to nazwa producenta a zwykła nie zwykła to model chłodni o oznaczeniu SKO być może masz race z tymi ściankami ale to nadal model SKO tyle że z panelami z technologią Ferroplast z resztą o ile to prawda że tak jest bo mam duże wątpliwości trzeba by było sprawdzić dokładniej. Bo konfiguracje można sobie dobrać tak jak haki i mocowania.

Nawet dam przykład Ferroplasta bez możliwości dwóch poziomów Wink http://www.mobile.de/pl/Naczepy/Schmitz-Cargobull-SKO-24,-Thermo-King-SL200e/vhc:semitrailer,pgn:9,pgs:10,srt:mileage,sro:desc,mke:22400,frn:2006,frx:2006/pg:vipsemitrailer/231841746.html

Raczej mi się wydaje że to technologia gdzie Schmitz z każdych swoich chłodni ją stosuje pod taką nazwą tak jak w firankach podnoszony dach czyli naczepa typu Varios.

PS. A naczepy z podwójnym poziomem to Doppelstock ;P


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 19/01/2017 10:12 PM

Dokładnie, ale jedynie w modelu ze ściankami Ferroplast możliwy jest "Dopperstock" a piszę cargobull ponieważ wiadomo że wtedy chodzi o zwykłą schmitz'kę, stosuje to na zmianę, raz napiszę schmitzka, a raz cargobullka żeby się nie powtarzało ciągle to samo, a każdy wie o co chodzi.

Pozdrawiam. Big Grin

PS. Nasze również nie posiadają systemu "Doppelstock"
https://www.flickr.com/photos/138606679@N03/32323248616/in/dateposted-public/
Zdjęcie naszej ferroplastki od wewnątrz.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 20/01/2017 06:11 PM

Witam, informuję iż prawie wszystkie nasze naczepy posiadają już animację, chciałbym wam to przedstawić w formie jakiejś fajnej fotorelacji, ale niestety jakbym się tego podjął to zapewne mój komputer by wylądował za oknem, więc muszę tak.

Jak wiecie są to naczepy marki schmitz cargobull... w sumie nie wiem po co mam wam to opisywać skoro już robiłem to przy kupnie, a po za tym opisy są na forum, więc może po prostu pokażę.

Image

Image

Image

Image

Jak zauważyliście jeszcze posiadają błędy niektóre, ale dodam że w większości są na chwilę obecną poprawione, a trochę za leniwy jestem żeby znów nowe fotki wstawiać, zobaczycie w fotorelacjach. Big Grin Zostały jeszcze dwie naczepy do zrobienia animacji, natomiast dwie naczepy będą bez animacji, ponieważ jedna z nich jest zrobiona specjalnie dla osób które mają słabsze kompy i żeby im po prostu nie lagowało. Natomiast druga jest w miarę świeża jeszcze i nie chcę jej zbytnio przerabiać. To by było na tyle, więcej fotek z nimi możecie zobaczyć na moim flickrze: https://www.flickr.com/photos/138606679@N03/

Pozdrawiam. Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Hardcor123 - 20/01/2017 06:22 PM

Niee no Panie, świetna robota! Wink


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - SqubanY - 20/01/2017 07:03 PM

ten śrubokręt to chyba do dekielków na szpilkach Big Grin ładne aczkolwiek te plastikowe tzn paintowe krzesła etc bym sobie oszczędził Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 20/01/2017 07:06 PM

Tu jest kolor na nich jednolity, po modelowaniu takie zostało, trzeba by było na obj albo 3ds przekonwertować najlepiej i by się czysty kolor zrobił, ale podobają mi się te wytarcia w tych załamaniach na środku krzesła, dlatego tak to zostawię. Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - SqubanY - 20/01/2017 07:10 PM

no rozumiem Big Grin w czym to modelujecie?Big Grin Ja to tam coś ogarniam w ac3d jakbyś coś chciał takiego czy jakiś paleciak coś ;d mogę na pw pokazać kilka modeli ;3


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 20/01/2017 07:12 PM

Zmodeler 3, oraz 3ds max, czasem jeszcze zmod 2. Ale modelujemy tylko rzeczy których faktycznie nie ma nigdzie do pobrania, natomiast co się da to bierzemy z internetu, bo jakby nie patrzeć modelowanie jest czasochłonne, a jak się ma kilka naczep takich do ogarnięcia to czas się jednak tutaj liczy. Big Grin