eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Paweł - 14/03/2018 11:20 PM

Faktycznie dwie nawigacje i komputer pokładowy na półce to potrzebne do życia na bank jest. Mandacik poleciał by


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Michal_Z_gno - 15/03/2018 12:11 AM

Relacja wyszła udana Smile

Pd. Paweł Lenny'S czasami się dwie nawigacje przydają (głównie w sytuacjach gdy trzeba niespodziewanie zmienić zaplanowaną trasę) Tongue


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - rafaelcz82 - 15/03/2018 12:15 AM

Panie ITD bądź też inny BAGowcu, weź się Pan zajmij tym swoim feniksem Madexem. Co mam w kabinie, to moja, a nie Twoja sprawa. Z całą świadomością wynikających z tego konsekwencji.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Drax - 15/03/2018 07:13 AM

Już nie ma tego feniksa 2smiech


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 15/03/2018 10:03 AM

W UK nawet półki na desce nie można mieć, a mimo to jeżdżą.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 15/03/2018 11:07 PM

Siemka, postanowiłem i ja coś dodać. vs-ka wystartuje za 2-3 tygodnie około dopiero, już kończymy zmiany, przechodzimy do fazy testowania, a testuje robiąc trasy, więc zamieszczam fotorelacje jednej z nich. Big Grin





W Niedzielę dostałem Cynk od spedytora że na 11 w Poniedziałek mam załadunek w Parczewie owoców, konkretnie 24t jabłek na wyspy Brytyjskie. W poniedziałek o 7 sobie na spokojnie pojechałem na bazę zabrać dokumenty, zatankować i w drogę. o 13 już byłem załadowany i mogłem wyruszać w kierunku UK. Udało mi się idealnie zgrać z czasem, żeby na zakaz w Warszawie nie natrafić, dalej również udało się bez żadnych problemów. Na A2 po stronie Niemieckiej, na wysokości Helmstedt przydarzył się wypadek, najechanie polskiego busika na tył naczepy ciężarówki i trzeba było kombinować, objazdy i te sprawy. Dalej już do samego Milton trasa przebiegła pomyślnie, bez żadnych dodatkowych niespodzianek, nawet udało się szybkiego spota zrobić z kolegą z firmy który właśnie wracał z Kazachstanu z żywcem i gonił na Hiszpana. Starczy pisania, czas na foty. Big Grin

Image
Dojechane. Big Grin
Image
Z samego rańca. Big Grin
Image
Poszli. Big Grin
Image
W stronę Parczewa. Wink
Image
Łutututu do odcinki. :E
Image
Ładujemy. Big Grin
Image
Przez Stolicę. :E
Image

Image

Image
Wpadamy na banę. Big Grin
Image
Ognia. :E
Image
Tyle nas widzieli. Big Grin
Image
Robimy normę. :E
Image
Uaaa. :E
Image
Na odcięciu. Big Grin
Image
Pauzing, lejżing, łomżing :E Przed samym Świeckiem...
Image
2 Day.
Image

Image
Z kumplem. :E
Image
Lecimy. Big Grin
Image
Zrzutka w Milton. Big Grin
Image
Powroty. Big Grin
Image
No i w domu. Big Grin



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Kamil - 15/04/2018 10:23 PM

Jak tam przebudowa?


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 16/04/2018 07:25 PM

A dobrze, już prawie wszystko gotowe, testujemy. Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Dorpolowy - 16/04/2018 07:34 PM

Ło Boże święty! No w szoku jestem za te fotki :E naprawdę bardzo dobrze Ci wyszła ta relacja :E


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 16/04/2018 07:43 PM

A Dziękuje, starałem się, choć jeszcze to nie jest to co bym chciał uzyskać. Big Grin