eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA - Doriandu30 - 02/05/2015 10:49 PM

Dobra tam logo logiem ale ja chciałbym coś napisać no wartościowego no bo chciałbym sie zapytać właściciela czy zarządu tej Firmy no dobra niby tam zawieszenie zawieszeniem. Ale ja chce sie zapytać czy jest otwarta Rekrutacja do was bo jestem bardzo zainteresowany podjęciem pracy w waszej Firmie :E, ale nie no podchodzę do tego bardzo poważnie i to nie są żadne śmiechy hahy czy tam robienie sobie jaj bo ja sobie z tego jaj nie robię. :E


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 03/05/2015 08:00 AM

Doriandu30 rekrutacja zawsze jest u nas otwarta,nie ważne ile osób pracuje itp. a vs jest wstrzymana tylko do środy,ponieważ prowadzimy sesje nagraniowe do Yanosika.Swoją drogą jestem bardzo zdziwiony,bo osoba która zawsze coś do tej vs miała,nagle chce podjąć pracę.Jeśli chcesz więcej na ten temat informacji to skontaktuj się ze mną na pw.


RE: U.T. ZAWADKA - dandy1978 - 03/05/2015 02:59 PM

Konrad nie rób tego , broń się przed takim rurestwem bo i twoja firma zamilknie na wieki.Popatrz tylko w jakich vs to coś jeździło i popytaj ludzi bo każdy wyszedł na współpracy z nim jak zabłocki na mydle.Piszę to oficjalnie i niech każdy sobie to widzi , a piszę tobie bo obserwuję twoją vs od początku jej istnienia i bywało różnie więc nie zepsuj tego głupią decyzją.


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 03/05/2015 03:04 PM

dandy1978 Dzięki za ostrzeżenie,co do zamilknięcia,to w to wątpię,już nie jeden próbował nas rozwalić i 0 efektów,jedynie opinia na tym ucierpiała,ale kto by się tym przejmował,jak oferujemy takie rzeczy o których inni mogą pomarzyć,asystenty kierowcy... po prostu wszystko + mamy team którego żadna siła nie jest w stanie rozwalić.Więc nie ma się o co martwić,a za miesiąc świętujemy rocznicę istnienia vs.


RE: U.T. ZAWADKA - dandy1978 - 03/05/2015 03:08 PM

Spoko twój wybór ja tylko delikatnie przestrzegłem.
powodzonka


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 03/05/2015 03:14 PM

Apropo ogłoszenie parafialne Big Grin
Nasza vs zaprzestaje zakup nowych aut,gdyż się częściej psują,zaniżają umiejętności kierowców,bo wszystko robi elektronika,a po za tym po przejechaniu miliona kilometrów padają jak muchy,uważam że takie auta są nieopłacalne w związku z tym wolę kupić tańsze auta z lat 1998-2006 które są w stanie bezawaryjnie przekroczyć ten 1 mln km ,co wcale nie oznacza że nie będziemy mieli też i nowych.Nic nie jest jeszcze dokładnie powiedziane,to tylko nasze przemyślenia,a jak wyjdzie zobaczymy.


RE: U.T. ZAWADKA - Paweł - 03/05/2015 03:34 PM

Rocznik 1998-2006 ? Nie lepiej kupić jakieś Euro 5, Euro 6, najlepiej wziąść je w lizing. Kierowcą, będzie się wtedy lepiej przebywało w kabinie i opłaty za autostrady będą mniejsze. W realu, chyba żadna firma nie kupuje starych ciężarówek, wolą brać te nowsze, ze względu na mniejsze opłaty Smile


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 03/05/2015 03:39 PM

Trucker Paweł fakt im wyższe euro tym mniejsze opłaty,ale w zamian za to nie muszę co chwile aut naprawiać bo elektronika siądzie,popatrz w ten sposób.


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 03/05/2015 03:54 PM

Aha,jeszcze zapomniałem napisać że planujemy również zainwestować w 1 konkretną markę,co do marki to chyba wiecie jaką i raczej wątpliwości nie ma i tylko tej marki auta kupować.


RE: U.T. ZAWADKA - Zwiadek - 03/05/2015 04:15 PM

Jest coś takiego jak gwarancja, którą się dostaje jeżeli auto wyjeżdża za salonu, ale przecież tak trudno na to wpaść Wink Nowe auta hejtują tylko ludzie, którzy tak na prawdę nie mają możliwości przesiadki na nie i po prostu z zazdrości na nie najeżdżają Wink Chyba nigdy nie miałeś okazji zrobić trasy autem, które ma max. parę miesięcy.

Auto z lat, które podałeś już dawno ma ten milion przebiegu, więc bez sensu jest to co napisałeś bo wychodzi na to, że kupujesz auto przy takim stanie licznika i będą zaczynały się one właśnie psuć :E Poniżej roku 2003 auta są już nieopłacalne z racji norm E3. Pół biedy jak już je masz, ale kupowanie ich to strzał w stopę.

Inni Wam zazdroszczą ? Jakoś niezbyt trafiłeś bo nawet nie słyszałem o waszych atutach, a skoro o nich nie słyszałem tzn. że nie mogą być aż tak ciekawe Wink