eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA - Zwierzak - 06/05/2015 07:17 PM

Pomysł ok ale z wykonaniem gorzej :E


RE: U.T. ZAWADKA - scania090 - 06/05/2015 07:20 PM

Według mnie ta firma to jest wielkie dno i wodorosty.Przedstawiasz a nawet nie wiesz co.Te wasze niby "systemy których inni mogą pozazdrościć" to jeden wielki szajs.Pomysły jakieś może i masz ale w głowie zero pojęcia o transporcie.


RE: U.T. ZAWADKA - krysio992 - 06/05/2015 08:01 PM

Witam. Sam pracuję i się trochę wypowiem. Firma jest bardzo fajna, przede wszystkim jest bardzo miła przyjazna atmosfera(a głównie o to chodzi bo przecież to ma być dobra zabawa), prezes ma naprawdę wiele pomysłów o których nigdzie indziej nie słyszałem, oczywiście są to rzeczy w fazie rozwojowej będą z czasem ulepszane. Nie jest nam też prosto ponieważ nie mamy żadnej osoby która zna się na zmodzie więc trzeba korzystać z tego co się ma, a zrobić coś z niczego to nie jest prosta sprawa. Co do samego systemu przedstawionego w filmikach jest on bardzo ciekawy ponieważ nikt nigdy nie próbował czegoś takiego zrobić, a to wszystko znaczy że szefowi zależy jak i na pracownikach tak i na dalszym rozwoju firmy.
Pozdrawiam


RE: U.T. ZAWADKA - skaecik - 08/05/2015 06:53 PM

Pomysły ciekawe, życzę innych, jeszcze ciekawszych no i oczywiście jak najlepszego rozwoju firmy Smile


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 20/05/2015 04:35 PM

Uwaga,mamy ogłoszenie,planujemy kupić VOLVO FH 1 generacji i to już będzie prawdopodobnie nasze ostatnie,oraz starsze ciągniki dać do "brudnej roboty" oczywiście nie ucierpi na tym ich stan,będą dalej utrzymywane jak najlepiej.Ten projekt to będzie nasz ostatni tak jak wspomniałem więc szykujcie się na coś ekstra.Plan realizacji jeszcze nie jest znany oraz planujemy zrobić kilka systemów ułatwiających pracę naszym kierowcom.


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 23/05/2015 01:47 PM

Witam tak jak ostatnio pisałem,do naszej vs dołącza ostatnie volvo tej generacji,dostępne jest z silnikiem D12B 380,D12B 420,D12C 420 oraz D12C 460.Emisja spalin to EURO 2,ale nie będę się bardzo rozpisywał,więcej informacji na naszym forum.Przejdźmy do zdjęć.

Image

Kabina:
Globetrotter XL
z możliwością doczepienia proporczyków,poduszek itp. (na pinezkę)

Image

Image

Tutaj na pinezkę poduszki.
Image

Image


RE: U.T. ZAWADKA - Rabtuś - 23/05/2015 01:51 PM

Zamiast rozwijać firmę to wy coraz starsze auta kupujecie. Ciekawe czy w realu z chęcią byś jeździł E2 czy E6


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 23/05/2015 01:52 PM

Napisałem że to ostatnie FH1,szczerze? w realu wolałbym jeździć E2 niż E6.


RE: U.T. ZAWADKA - Rabtuś - 23/05/2015 01:55 PM

To pozdro widać że nie wiesz o czym mówisz. Bo ty myślisz że jak jest elektryka to auto jest do dupy.


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 23/05/2015 01:56 PM

Wiesz,wolę stare volvo niż nowe iveco,a to już klasyk i będzie ciągał wywrotkę jak napisałem wcześniej.