eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 12/12/2015 10:21 PM

Siemka, kombinuje nad autkiem na OP. Oto 1 projekt, czekam na pomysły, jakie auta mogą być, na koniec wybierzemy najlepsze.
Image
Image


RE: U.T. ZAWADKA - EdekLs - 13/12/2015 11:23 AM

Kurde piszesz że wolisz pod ojca nazwą firmy to zrób sobie swoje logo a nie jakiś plagiat. Na zmianie barw skorzystałbyś ty i ojciec który mógłby sobie okleić samochód a nie UT-Zawadka który jest stok polem. Rozumiem może ojciec jeździł w tej firmie ale trochę wyobraźni i stworzyłbyś coś dobrego a nie nadal skiny z numerami telefonów na naczepach są takie same jak w S-P. Przez te malowania zestawów nadal nie będę uważał że to porządna firma bo jak ktoś nie ma własnego pomysłu (tak nie masz) to jak coś brać na poważnie ?

PS.
Nawet próbując coś skopiować nie potrafisz tego porządnie zrobić bo tej naczepy żywcówki nie było w s-p nigdy z takim malowaniem a teraz nawet nie ma już takich malowań (spóźniłeś się z pół roku)


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 13/12/2015 11:30 AM

EdekLS, nie chodzi mi o dokładną kopię tylko częściową, co do swojego loga itp. to tylko ja bym na tym być może skorzystał, ale ojciec na pewno nie, z 1 autem to mu się nawet nie opłaca tego oklejać, co do pomysłu, fakt nie miałem go i dlatego jest stok-pol'owy. Nie wiem co teraz mają, bo 5-6 lat u nich na bazie nie byłem więc nie wiem, co do odwzorowania takiego 100% to mógłbym tak zrobić jakbym umiał zmoda, ale ja nawet nie zamierzam już się go uczyć.


RE: U.T. ZAWADKA - EdekLs - 13/12/2015 11:34 AM

Tą vske masz ponad rok i zmian taborowych było już strasznie dużo dlatego nie wiem dlaczego zamiast nawet zapłacić komuś za stworzenie czegoś orginalnego( niektórzy pewnie proste logo by nawet za darmo zrobili) to bawisz się w nieudolne kopie


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 13/12/2015 11:35 AM

Pomysłów kilka miałem, ale jakoś do tego stok-polowego jestem jakoś najbardziej przywiązany, nwm czy to przyzwyczajenie czy co, ale jakoś nie mam zbytnio ochoty zmieniać.


RE: U.T. ZAWADKA - EdekLs - 13/12/2015 11:49 AM

Ale to nie dziw się że na prawie każdej stronie masz jakąś negatywną opinie. Przypomnij sobie jak kiedyś spinałeś się że ktoś "skopiował" od Ciebie tekst jakiś z forum, jaki miałeś wtedy ból. Ty robisz cały czas to samo i dlatego jesteś tak negatywnie oceniany. Prowadzisz vs pod własną nazwą ale z czyimś logiem (no sorry ale to przęgiecie). Zamiast pokazywać ile to ty aut nie kopiujesz to pokaż się z jak najlepszej strony ale z własnym logiem. http://i65.tinypic.com/35a7qis.jpg takie logo ale odpowiednio wyskalowane i ustawione już by lepiej wyglądało niż tamta marna kopia a jeszcze jaki byś był zadowolony bo to zapewne twój pomysł i wtedy inni może by nawet z Ciebie przykład brali a tak to nie ma z czego.


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 13/12/2015 11:51 AM

EdekLs w sumie to daje do myślenia, pomyślimy o nowym stylu, bo faktycznie masz w tym trochę racji, lecz finalnie nie wiem jak wyjdzie i czy wgl. coś się zmieni, ale spróbować można. Borsuk, zaczynając od ojca, to on ma malowanie VAN ZIEL-a, ale też widzę że jesteś za zmianą, więc zaczniemy głębiej o tym myśleć. Dzięki wam za komentarze.


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 13/12/2015 01:27 PM

Siemka, informuję iż dzisiaj rezygnujemy z myvtc, przechodzimy na własny system "yanosik". Informacje potem dostaniecie.


RE: U.T. ZAWADKA - prezes1289 - 13/12/2015 01:37 PM

Siemka mobilki. Dziś dostawa świeżych fotek z dwóch dzisiejszych tras. Jechałem z Bielska do Zurych to była pierwsza trasa wiozłem bydło 19 ton, a druga trasa z Zurych do Szczecina z świniami 17 ton.

Oto fotki

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Tu już druga trasa Zurych - Szczecin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Koniec
Mam nadzieję, że się spodobało i do następnego. Cześć


RE: U.T. ZAWADKA - Rosok - 13/12/2015 08:43 PM

Już dzwonie pod ten numer i jutro przyjedziesz do mnie po dwa byczki Tongue