eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
VS "na wydanie" - dobry czy zły pomysł ??? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Plany Wydawnicze (/forum-284.html)
+--- Wątek: VS "na wydanie" - dobry czy zły pomysł ??? (/thread-26509.html)

Strony: 1 2


VS "na wydanie" - dobry czy zły pomysł ??? - Michal_Z_gno - 28/12/2014 11:25 PM

Ogólnie mam pomysł na jedną VS ale, że ja się w to nie bawię to mam pytanie czy byłby sens zrobić taką firmę i dać np. ogłoszenie, że oddam ją w dobre ręce Pytajnik
Co do szczegółów to na razie nie podam ale powiem, że nie ma VS z tego typu transportem jaki chcę zrobić.
Wykonałbym wtedy forum, jakieś zestawy czyli w sumie kompletną firmę w której wystarczy dać prezentację na forum i można działać.
Oczywiście byłoby też jakieś kryterium co do osoby której bym to oddał bo wiadomo nie chciał bym aby była to firma tygodniowa tylko aby cieszyła trochę dłużej.

Oczywiście sam pomysł nie jest jakiś krótko terminowy i bardzo pewny a chcę tu tylko poznać waszą opinię na ten temat czy ma to jakiś sens.


RE: VS "na wydanie" - dobry czy zły pomysł ??? - Majster - 28/12/2014 11:28 PM

Pomysł bardzo dobry , ale wolę sam dojśćBig Grin ale jak coś to zaopiekuje się vs Big Grin


RE: VS "na wydanie" - dobry czy zły pomysł ??? - Paweł - 28/12/2014 11:30 PM

Pomysł bardzo dobry, jak coś to ja bym się mógł zaopiekować, bo chce zmienić nawę swojego Madexu i inny tabor dać, ale nwm na jaką nazwę, i nie ma ciekawego taboru :/


RE: VS "na wydanie" - dobry czy zły pomysł ??? - random_passanger - 28/12/2014 11:32 PM

(28/12/2014 11:28 PM)Majster napisał(a):  Pomysł bardzo dobry , ale wolę sam dojśćBig Grin ale jak coś to zaopiekuje się vs Big Grin

No sorry, ale nie Ty...

Co do firmy to lepiej by było rozwinąć ją najpierw samemu a później ewentualnie przekazać w czyjeś ręce.Nie wiadomo czy obca osoba wszystko urzeczywistni dokładnie tak jak to było w zamyśle.


RE: VS "na wydanie" - dobry czy zły pomysł ??? - scaniownik - 28/12/2014 11:34 PM

Trucker Paweł dateli05847' napisał(a):  Pomysł bardzo dobry, jak coś to ja bym się mógł zaopiekować, bo chce zmienić nawę swojego Madexu i inny tabor dać, ale nwm na jaką nazwę, i nie ma ciekawego taboru :/

Paweł zaskakujesz mnie :E

Ale co bym nie zasmiecał wątku to powiem że pomysł ciekawy, jestem za Ok


RE: VS "na wydanie" - dobry czy zły pomysł ??? - Pox - 28/12/2014 11:38 PM

Michał ja Ci coś szczerze powiem. Zawsze masz dobre intencje, ale odpuść sobie. Wiemy na co Cię stać i jak możesz to dokładnie zrobić. Dać komuś wszystko na talerz, a po dwóch dniach mu to się znudzi, bo Jego "kolega z ławki czy z osiedla" otwiera vs'ke i zamyka, usuwa. Pomysł na duży plus, ale moim zdaniem wyłącznie strata czasu. Zestaw możesz zrobić i komuś dać, niech się cieszy, ale nie z forum, z opisami (etc). Takie jest moje zdanie, ale jak postąpisz to tylko narazie Ty wiesz. :E


RE: VS "na wydanie" - dobry czy zły pomysł ??? - Haymitch - 28/12/2014 11:56 PM

Z doświadczenia wiem, że nigdy się tak nie robi. Bo niby masz wyrypane kto jak ją potem prowadzi, ale chcąc nie chcąc albo się wtrącasz, albo dajesz własne pomysły, zmuszając do ich realizacji, bo to przecież Twój pomysł i ''pionek'' ma go realizować Smile. Rób to sam, znajdź dobrego wspólnika i tyle Tongue.


RE: VS "na wydanie" - dobry czy zły pomysł ??? - Matey. - 29/12/2014 01:18 AM

Zgaduje że lory Big Grin.


RE: VS "na wydanie" - dobry czy zły pomysł ??? - Michal_Z_gno - 29/12/2014 01:22 AM

Zdania są różne a dyskusja się fajnie rozwija więc dodałem dodatkowo ankietę aby mieć jeszcze w procentach pogląd jak się to ułoży.


RE: VS "na wydanie" - dobry czy zły pomysł ??? - Rabtuś - 29/12/2014 09:50 AM

To i ja dorzucę parę groszy od siebie. Moim zdaniem pomysł jest fajny, tak jak już wcześniej Trucker Paweł wspomniał, że chcemy zmienić nazwę jak i tabor tylko, że nie mamy żadnego pomysłu.