eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Renault Premium II - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Fotografia i Filmowanie (/forum-431.html)
+---- Dział: Fotografie i Filmy (/forum-432.html)
+---- Wątek: Renault Premium II (/thread-26813.html)

Strony: 1 2


RE: Renault Premium II - Rabtuś - 05/01/2015 08:11 PM

Ładna Premiumka tylko trochę te halogeny nie zbyt fajnie wyglądająTongue


RE: Renault Premium II - Bajos - 05/01/2015 08:14 PM

Jak na Premium to bardzo fajnie wygląda Big Grin


RE: Renault Premium II - Kukasz - 05/01/2015 08:19 PM

Zacna Premiumka, przytulnie macie w środku. Big Grin


RE: Renault Premium II - volvo213 - 06/01/2015 04:10 PM

Piękność *_*

Widać że auto robione z sercem i pasją a nie odwalone na szybko Smile No i ta chusta a gałce od skrzyni biegów :3 Szerokości i przyczepności Wink


RE: Renault Premium II - .:ScaniaR:. - 06/01/2015 04:16 PM

Fajną Renatką się wozi ! :E


RE: Renault Premium II - Haymitch - 21/01/2015 11:59 PM

No więc wróciłem wczoraj z trasy, krótko bo dwudniowa, ale na dłużej przy dziewczynie i obowiązkach nie ma co się porywać :E. Ledwo wsiedliśmy do kabiny po weekendzie a tu ADBLUE dało o sobie znać i redukcja mocy o 25 %. Kilka restartów elektryki i zniknęło, następnego dnia rano to samo Smile. Po ponad półtorej roku od ostatniej trasy nie zauważyłem zmian, nic nie stuka, nie puka, jedzie się strasznie miło, wręcz płynie Smile. Na dwóch osób to fakt, mało miejsca, ale ja wymagań dużo nie mam, ojciec też- byleby się hajs zgadzał :E. Jeśli ma ktoś pytania to proszę Smile


RE: Renault Premium II - Kierman007 - 22/01/2015 07:47 AM

Fajna renatka Big Grin


RE: Renault Premium II - Haymitch - 20/05/2015 10:31 AM

Narobiło się sporo kurzu, ale za wiele się przez ten czas nie zmieniło. Auto ciągle jeździ i na siebie zarabia. Ostatnio częste problemy z Adblue dawały o sobie znać, ale są one wyeliminowane Smile. Nadal auto osbługuje stałą linię PL-CH-PL z rozładunkami w okolicach Warszawy i załadunkami w Swarzędzu. Ostatnio ojciec odwiedził myjnię i jakoś to auto wygląda. Za kilka dni idzie na urlop więc zobaczymy jak to będzie po powrocie. Szef wspomina coś o nowszym aucie dla ojca, ale pożyjemy zobaczymy.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.