eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MAN TGX - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Zlecenia (/forum-392.html)
+---- Wątek: MAN TGX (/thread-26882.html)



MAN TGX - hCYk - 07/01/2015 01:51 PM

Witam.
Otóż poszukuje osoba która usunęłaby z oryginalnego modelu MAN'a górną część błotnika z tylnej osi. Chodzi o te takie plastikowe klapy które można odpiąć oby sprawdzić np: stan opon.

Druga sprawa dotyczy malowania tego nieszczęsnego baku. Tak jak mi poradziliście wypakowałem base.scs, dostałem się do pliku color.dds w folderze man_tgx, pomalowałem część baku oraz opasek, utworzyłem foldery takie jak są w base.scs spakowałem wszystko no ale po włączeniu moda nie widać żadnych zmian w grze. Czyli coś robię nie tak tylko co Smile

Pozdrawiam i dziękuję za każdą chęć pomocy Smile


RE: MAN TGX - hCYk - 07/01/2015 08:34 PM

Jeżeli chodzi o malowanie tego baku to udało mi się to ogarnąć. Tyle że nawet jeżeli go pomaluje ( na próbę zrobiłem to na czarno ) to i tak ten kolor jest tak jakby pod efektem połysku przez co widać go tylko pod kątem i to tak słabo. Czy może mi ktoś poradzić co zrobić aby pozbyć się tego połysku i uzyskać matowy kolor?


RE: MAN TGX - Stoneridge - 07/01/2015 08:42 PM

Cześć. Powiem tak. Na Man' a oryginalnego da się zrobić skin. Nie da się tam pomalować baku, ale da się zrobić napisy itp. W oryginalnym Manie nie da się usunąć błotników. Wink Pozdrawiam, Stone


RE: MAN TGX - hCYk - 07/01/2015 08:53 PM

A ja się męczę, szukam na darmo ehh... No ale dobrze że teraz się o tym dowiedziałem. Wielkie dzięki Stone Smile Czyli jedyne co mi zostaje to obniżenie zawieszenia tak żeby błotniki nie wchodziły w niskie naczepy. Ale tego raczej już nikt się nie podejmie Smile