eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Foty Wąskiego. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Inne Gry
(/forum-410.html)
+--- Dział: Inne gry symulacyjne (/forum-477.html)
+---- Dział: Fotki i filmiki (/forum-412.html)
+---- Wątek: Foty Wąskiego. (/thread-26950.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Foty Wąskiego. - Wąski - 12/02/2015 08:30 PM

Dziękuję za komentarze. Rozwieję wasze myśli. Steyr jest jako model jeżdżący i mam pewien problem z ustawieniem w nim kół. Ale ogólnie to Matix dobrze mówiłeś.


Steyr:

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

I teraz przerobiony Daf Chibowskiego, którym na jakiś czas będę się poruszał.


Zajechawszy na załadunek około godziny 14 zobaczyłem znajome auto, pomyślałem chwilkę i doszedłem do wniosku, iż jest to Waldek z Cargo. Podszedłem grzecznie spytawszy usłyszałem odpowiedź, "Siema Wąski". Na to ja żym polecioł po zupę do auta i żeśmy strzelili po 0,5. :L Powiedział mi że ma ładunek czynści do jakiś suwnic portowych, na to ja odparł że lata sobie Zielona Góra - Szczecin w kółko i trochę żeśmy się pośmiali ale długo to nie trwało bo Waldek zaraz musioł lecieć bo kończyta go właśnie ładować. No i poleciał...

Koniec tych opowieści Big Grin Łapcie fotkę!

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Zapraszam do komentowania!



RE: Foty Wąskiego. - Hardcor123 - 12/02/2015 08:59 PM

Bardzo ładne fotki :E


RE: Foty Wąskiego. - Puffin - 12/02/2015 09:05 PM

Noo fajnie Wąski!


RE: Foty Wąskiego. - Michal_Z_gno - 13/02/2015 12:59 AM

Traktor i DAFik super.

Ps. Co do tego uniesionego przodu to możesz zaraz napiszę Ci na PW co możesz z tym jeszcze spróbować zrobić.


RE: Foty Wąskiego. - Wąski - 14/02/2015 08:45 PM

Dzięki wszystkim i Tobie Michał za pomoc. Potem zobaczę czy coś to pomoże.

Dziś postanowiłem poszperać trochę w swojej furze. W rytmach disco polo potańczyłem sobie na ramie i przy okazji wyczyściłem ją. :E
Dobra nie będę się rozpisywał. Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Zapraszam do komentowania!



RE: Foty Wąskiego. - Wąski - 14/02/2015 09:49 PM

Łapcie jeszcze jedną fotkę z bliska. Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr



RE: Foty Wąskiego. - Michal_Z_gno - 14/02/2015 10:03 PM

Ładnie ale tą dziurę w grillu przydałoby się w końcu zakleić Tongue


RE: Foty Wąskiego. - Wąski - 24/02/2015 10:13 PM

Dzięki, dziura na nieokreślony czas zostaje. :E

Prace nad Dafem do firmy. :E
Cały czas coś klepię żeby wyglądało to jak trzeba.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Jeszcze dużo do zmiany jest ale bliżej niż dalej końca.

Volvo, które zrobiłem z nudów.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

I w między czasie zacząłem coś modelować z nudy ale to pokażę następnym razem.
Zapraszam do komentowania!



RE: Foty Wąskiego. - random_passanger - 24/02/2015 10:19 PM

Volvo przypadło mi do gustu a DAF ma ładny kolor. 7f8xkl


RE: Foty Wąskiego. - bumbumek - 25/02/2015 01:54 AM

Wygląda to bardzo solidnie, choć ten napis GLOBETROTTER jakiś taki...inny? Smile