eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[Problem] Kierownica Logitech Momo Racing Force Feedback a gry GTS oraz ETS2 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Komputery i webmastering (/forum-254.html)
+---- Wątek: [Problem] Kierownica Logitech Momo Racing Force Feedback a gry GTS oraz ETS2 (/thread-26951.html)



[Problem] Kierownica Logitech Momo Racing Force Feedback a gry GTS oraz ETS2 - nirwana9 - 09/01/2015 05:28 PM

Witam jest tutaj ktoś kto miał do czynienia z tą kierownicą którą napisałem w tytule ?


Przejdę od razu do problemu:

Kierownicę posiadam jakieś od 2006 r chyba , sterowniki mam na płycie bo w necie już nie ma i nikt jej nie obsługiwuje. Problem jest taki w grach w GTS i ETS2 :
Powiedzmy jak stoję albo jadę od 0 do ok 70 km/h to w grze kierownica trzęsie się jak galareta a jak jadę więcej niż 70 km/h to raz przestaje a raz nagle ostro skręca w prawo i pojazd uszkadzam. To dzieje się wtedy gdy jak ustawię kierownicę na środek.
Rozbierałem kierownicę ale nic zużytego czy uszkodzonego nie było.

Proszę o pomoc co zrobić Smile Dziękuję, pozdrawiam!


RE: [Problem] Kierownica Logitech Momo Racing Force Feedback a gry GTS oraz ETS2 - Darecki19 - 09/01/2015 06:01 PM

Spróbuj czułość kierownicy ustawić w grze Smile


RE: [Problem] Kierownica Logitech Momo Racing Force Feedback a gry GTS oraz ETS2 - nirwana9 - 10/01/2015 12:15 PM

Temat można zamykać !
Złe sterowniki instalowałem oraz stare. Kolega z innego forum mi podał poprawne i problem zniknął Smile