eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Konwert z GTS a z GTA SA - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-272.html)
+---- Wątek: Konwert z GTS a z GTA SA (/thread-27506.html)



Konwert z GTS a z GTA SA - .:KOWALSKI:. - 25/01/2015 03:29 PM

Witam jak wiecie skonwertowałem vario gts i wyszło to bez problemu Wink a próbowałem skonwertować z GTA SA tak samo jak z gts noi niby ok bez Matów tobj dds itp model działał ale jak dałem maty i tobj to był nadal czerwony ( zapomniałem przekonwertować tobj) gdy to zrobiłem wywalało po kliknięciu zmiany kamery (tylko widok w kabinie działał) I tak za każdym razem w logu było napisane że coś jest nie tak z tobj ale na moje oko wszystko wyglądało normalnie. A i na 100% nie usuwałem kwadratów odpowiedzialnych za kamery w grze Wink I tu rodzi się pytanie co mogło być nie takPytajnik Czym różni się konwert z GTA SA a GTSPytajnik


RE: Konwert z GTS a z GTA SA - Perkins - 25/01/2015 04:42 PM

Wyciągasz części modelu z GTA SA i rozdzielasz do poszczególnych przegródek w drzewku z auta w ETS2. Wink


RE: Konwert z GTS a z GTA SA - .:KOWALSKI:. - 25/01/2015 04:49 PM

yyy ja zrobiłem tak: usunąłem z modelu wszystko co zbędne zostało tylko 1 drzewko a w nim części bez których model byłby niekompletny ( koła usunałem też bo z kołami w ets2 jest nie co inaczej xd) Noi zapisałem w z3d potem usunalem wszystkie czesci z modelu bazowego oprócz zielonych kwadratów i dałem merge. Model który mergnalem :E dałem do jednego drzewka... wszystkie częsci. ( te czesci nie były już w zadnym innym drzewku tylko w tym od modelu bazowego ) W grze sam model działał ale potem... wiadomo :E


RE: Konwert z GTS a z GTA SA - Perkins - 25/01/2015 05:16 PM

To daj jeszcze log. Smile


RE: Konwert z GTS a z GTA SA - Wąski - 25/01/2015 06:15 PM

Musisz w propeties każdej części zaznaczyć Diffuse Color i UV Channels zmienić na 1.


RE: Konwert z GTS a z GTA SA - .:KOWALSKI:. - 25/01/2015 08:41 PM

(25/01/2015 06:15 PM)MrManTga napisał(a):  Musisz w propeties każdej części zaznaczyć Diffuse Color i UV Channels zmienić na 1.
ok zrobie tak i zobacze jak wyjdzie Wink