eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Euro Truck Simulator 2 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Euro Truck Simulator 2 (/thread-2824.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Euro Truck Simulator 2 - F4n4tyk - 24/09/2012 08:51 PM

Tutaj jest filmik z ETS2 :
http://www.youtube.com/watch?v=6mgd1OfKRFY&list=PLWJ0dZA1RNUBQcq1nC3qMhuOZmxYA_ucP&index=1&feature=plpp_video


RE: Euro Truck Simulator 2 - Michal_Z_gno - 24/09/2012 11:00 PM

Filmik super ale zauważyłem że (5:10 min filmu) pojęcie "zamka błyskawicznego" (jedzie jeden z prawego, jeden z lewego itd.) jest obce pojazdom AI. Co do Renówki z nowym wnętrzem to jak dla mnie jest to obowiązkowa pozycja do przetestowania w ETS 2.

Ps. Darson chodzi mi o to aby forumowicze wyrażali w wątku swoją opinie na podstawie przedstawionego materiału bo widzę że w temace o ETS 2 wypowiada się tylko parę osób. A na końcową recenzję i podsumowanie gry wiadomo że należy poczekać do premiery.


RE: Euro Truck Simulator 2 - Darson - 25/09/2012 08:11 AM

Nie no Michał na podstawie widzianego materiału jest to super dużo nowości,jak i graficznie wykonane.Myślę że tak długie czekanie na premierę zostanie nam wynagrodzone choć różnie to bywa w grach że za nie długo może wyjdą poprawki.Ale ogólnie to co widziałem to w mojej ocenie oceniam na 10/9.


RE: Euro Truck Simulator 2 - hedo - 25/09/2012 12:26 PM

Nie no, ETS2 zapowiada się wyśmienicie. Niedociągnięcia zawsze będą, jak w każdej grze, a tym bardziej u SCS Software. Ja znowu czytałem, że 18 października premiera, a tu ktoś pisał, że 19. Czyli mamy dwie daty, które i tak są dla mnie bardzo odległe, bo się doczekać nie mogę nowego ETS'a.

Nie wie ktoś przypadkiem, czy będą zmieniające się pory roku w nowej odsłonie. Tego brakuje jednak w pozostałych TS'ach.


RE: Euro Truck Simulator 2 - Michal_Z_gno - 25/09/2012 01:11 PM

(25/09/2012 12:26 PM)hedo napisał(a):  Nie no, ETS2 zapowiada się wyśmienicie. Niedociągnięcia zawsze będą, jak w każdej grze, a tym bardziej u SCS Software. Ja znowu czytałem, że 18 października premiera, a tu ktoś pisał, że 19. Czyli mamy dwie daty, które i tak są dla mnie bardzo odległe, bo się doczekać nie mogę nowego ETS'a.

Nie wie ktoś przypadkiem, czy będą zmieniające się pory roku w nowej odsłonie. Tego brakuje jednak w pozostałych TS'ach.

Kolego jedyna oficjalna data premiery to 19.X.2012 i podawałem ją na podstawie informacji podanych na oficjalnym blogu SCS-u.
Co do zmieniających się pór roku to na 100% nie będzie czegoś takiego.


RE: Euro Truck Simulator 2 - CzesieK_BS - 25/09/2012 02:58 PM

Artykuł ciekawy, porusza on głównie temat realnych log ciężarówek w grze ETS2. Sam ma nadzieję, że wszystkie dotychczasowe obietnice SCS'u Software dotyczące stacji benzynowych i naczep.

DO WYDANIA GRY POZOSTAŁO :
23 dni 16 godzin i 1 min


RE: Euro Truck Simulator 2 - Habibi99 - 25/09/2012 03:10 PM

Kolego ,,Hedo" co do zmian pór roku to raczej był to chwyt marketingowy i raczej celowe nie wprowadzenie takiej opcji w nowym ETS jak i pozostałych TS. Pory roku wprowadzą najprawdopodobniej (to moje domysły) w jakimś patchu koło grudnia-stycznia żeby ucieszyć oko gracza i oddalić od siebie ewentualne nie zadowolenia z gry (bo zawsze komuś nie będzie się podobał nowy ETS). Drugą opcją może być wprowadzenie pór roku w 3 części ETS wraz z rozbudowanym systemem multi , pełna licencją na auta, dodatkowymi trybami gry , rozwiniętym trybem kariery i zarządzania firmą oraz jeszcze bardziej realistyczną grafiką a kto wie może na całkiem nowym silniku graficznym.


RE: Euro Truck Simulator 2 - hedo - 26/09/2012 09:37 AM

(25/09/2012 03:10 PM)Habibi99 napisał(a):  Kolego ,,Hedo" co do zmian pór roku to raczej był to chwyt marketingowy i raczej celowe nie wprowadzenie takiej opcji w nowym ETS jak i pozostałych TS. Pory roku wprowadzą najprawdopodobniej (to moje domysły) w jakimś patchu koło grudnia-stycznia żeby ucieszyć oko gracza i oddalić od siebie ewentualne nie zadowolenia z gry (bo zawsze komuś nie będzie się podobał nowy ETS). Drugą opcją może być wprowadzenie pór roku w 3 części ETS wraz z rozbudowanym systemem multi , pełna licencją na auta, dodatkowymi trybami gry , rozwiniętym trybem kariery i zarządzania firmą oraz jeszcze bardziej realistyczną grafiką a kto wie może na całkiem nowym silniku graficznym.

Obyś miał rację, bo faktycznie tego brakuje.

Jeśli chodzi o licencje na marki, czy tez stacje to pewnie będzie na to mod po jakimś czasie.


RE: Euro Truck Simulator 2 - Darson - 26/09/2012 10:10 AM

No to dorzucę filmik http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=F7CYNHiYQlM


RE: Euro Truck Simulator 2 - F4n4tyk - 29/09/2012 08:10 AM

Tu mamy następny filmik Iveco vs Volvo.
http://www.youtube.com/watch?v=_l2bS3uWnIs&feature=g-all-lik