eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Euro Truck Simulator 2 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Euro Truck Simulator 2 (/thread-2824.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Euro Truck Simulator 2 - CzesieK_BS - 02/10/2012 05:42 PM

Tu nowe filmiki z ETS2
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Do premiery pozostało:
16 dni, 13 godzin i 17 min


Mały wypadek ciężarówek:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Euro Truck Simulator 2 - Michal_Z_gno - 06/10/2012 01:30 PM

Dzisiaj pojawiła się OFICJALNA strona Euro Truck Simulator 2

Jest to strona dokładnie taka sama jaką SCS otwierało w przypadku poprzedniech podukcji. Na stronie z dniem 19.X.2012 pojawi się do pobrania Euro Truck Simulator 2 w wersji DEMO. Pełną wersję gry będzie można też zakupić poprzez aktywację wersji demo. Aktywacja będzie prawdopodobie taka sama jak w przypadku poprzednich części - czyli będzie możliwość zakupu gry on-line za pomocą systemu PayPal. Ponadto na tej stronie będą pojawiać się patche oraz inne prgramy przydatne podczas eksploatacji gry (np. Program do odblokowania base.scs itp.).
A teraz żeby zbytnio nie przynudzać link do OFICJALNEJ strony gry.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Euro Truck Simulator 2 - CzesieK_BS - 06/10/2012 01:41 PM

Wkradł Ci się mały błąd do twojego posta. Mianowicie napisałeś:
Na stronie z dniem 19.IX.2012 pojawi się do pobrania Euro Truck Simulator 2 w wersji DEMO. Miałeś chyba na myśli datę 19.X.2012?
Brawo za wstawienie bezpośredniego linku do strony ETS2.


RE: Euro Truck Simulator 2 - Michal_Z_gno - 10/10/2012 10:15 AM

Oto najnowsze cztery fotki z gry Euro Truck Simulator 2.

Moim zdaniam fotki są ciekawe gdyż pokazują coś nowego, coś jeszcze nie prezentowanego wcześniej przez Czechów. Są to nowe modele "przydrożnych urozmaiceń".
A teraz czas na te fotki:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
A teraz już tradycyjnie link do newsa na stronie SCS Software.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Ps. News na blogu też tradycyjnie po angielsku.


RE: Euro Truck Simulator 2 - Michal_Z_gno - 16/10/2012 01:07 PM

Premiera najnowszego dziecka SCS-u już w piątek. Tym czasem Czesi nie próżnują i nadal zaszczycają nas nowymi fotkami z gry. Najnowesze screeny z oficjalego bloga SCS przedstawiają histroczne zamki które znajdą się w tej odsłonie.
Teraz czas na fotki:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Myślę, że co niektórze na 100% będą wiedzieli jakie to są i gdzie się znajdują te budowle. Swoją drogą fajnie, że SCS stara się urealniać właśnie w taki sposób swój produkt gdyż gracz mijając taki zamek będzie mógł się zorientować gdzie w realu taka budowla się znajduje i być może zainteresować się historią takiego miejsca.
Teraz trochę bardziej "premierowo":
Demo ETS2 będzie można pobrać na oficjalnej stronie gry w czwartek o północy.
Małe pytanko do graczy oczekujących na premiere ETS2:
Jaką wersję oraz metodę zakupu gry wybraliście oraz kto z was w ogóle jest zainteresowny zakupem tej gryPytajnik



RE: Euro Truck Simulator 2 - CzesieK_BS - 16/10/2012 08:36 PM

A więc panowie,
Do premiery pozostały dwa dni. Przypominam, że będzie ona w piątek 19.10.12. Mam nadzieję na wielki hit, a nie kit. Jestem ciekawy czy wszelkie obietnice złożone przez SCS Software zostaną spełnione? Zobaczymy w piątek. Jestem również ciekaw waszych oczekiwań o grze ETS2. Czekam na odpowiedzi. Ja sam z niecierpliwością czekam na premierę. Będzie to najlepszy symulator ciężarówek do wydania ETS3. Sądząc po fotkach to na detalach maksymalnych gra będzie miała świetną grafikę oraz silnik graficzny.

Do premiery pozostało:
2dni, 10 godzin i 23 minuty

Rolleyes CZEKAMYWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik!Rolleyes


RE: Euro Truck Simulator 2 - Mr._Zajc - 17/10/2012 06:41 PM

Ja myślę że SCS zrobiło wszytko co mogli i gra będzie super, nie mogę się doczekac premiery Big Grin.
A może zamiast ETS3 będą robić PTS Big GrinBig Grin Ale by była jazda TongueTongue


RE: Euro Truck Simulator 2 - CzesieK_BS - 17/10/2012 07:13 PM

OOOOO!! Faktycznie było by super!
Ale jeżeli już to bardziej prawdopodobne to Czech Truck Simulator, pamiętajmy, że to Czeska Firma. Bardziej można liczyć na wydanie gry w, której będą objęte takie kraje jak: Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Chorwacja, Bułgaria, Serbia, Albania, Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, Polska, i może Wschodnie krańce Rosji. To dużo ale jest to zrobienia. Ja sam pracuję nad mapą do GTS, która obejmie te wszystkie kraje oprócz Rosji. Nie wyjdzie ona szybko gdyż mam dopiero 42 miasta (tyle będzie w województwie Podlaskim). Ale dobrze nie odchodźmy od tematu wątku. Jeżeli będę miał trochę więcej mapy to założę stosowny temat na forum. Na razie jeżeli ktoś zapyta o datę wydania mapy lub postęp prac dostanie WARN 50%!


RE: Euro Truck Simulator 2 - Michal_Z_gno - 18/10/2012 11:40 PM

A więc doczekaliśmy sięWykrzyknik Długo oczekiwana premiera Euro Truck Simulator 2 już dzisiajWykrzyknik
ETS 2 można pobrać na oficjalnej stronie http://www.eurotrucksimulator2.com . Gra jest oczywiście w wersji DEMO ale można tam też dokonać zakupu ON-LINE. Z rana gra pojawi się na sklepowych półkach gdzie każdy zainteresowany będzie mógł ją nabyć w tradycyjny sposób (gra na płycie i w pudełku).
Tak czy siak teraz czekamy na w miare rzetelne recenzje prawdziwych fanów a nie tylko filmiki od BETA-Testerów (nie umniejszając tym drugim). Najlepiej (aby nie było bałaganu) wpadałoby jakby w tym temacie znalazło się stosowne podsumowanie pracy czeskiego studia.
Tym czasem zapraszm do obejrzenia oficjalnego traileru promującego gre:
http://www.youtube.com/watch?v=xlTuC18xVII

Ps. Ja już ściągam (na razie) wersję DEMO więc możliwe, że też wyrażę tu swoją opinię o tym tytule.
Dla zainteresowanych już pojawiają sie pierwsze mody do ETS 2 (np. poprawione zegary w Renault Premium).


RE: Euro Truck Simulator 2 - Darson - 20/10/2012 08:04 AM

No ja za chwilę właśnie jadę do sklepu po grę.