eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Warto ulepszać ciężarówki pracowników? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Warto ulepszać ciężarówki pracowników? (/thread-28712.html)



Warto ulepszać ciężarówki pracowników? - Dexter - 06/03/2015 03:18 PM

WitamSmile
Jak w temacie, czy ma sens ulepszanie ciężarówek pracowników?? Trochę siana juz na to wydałem i teraz się zastanawiam czy w ogóle słusznie Wink
Pozdrawiam.Piwko2


RE: Warto ulepszać ciężarówki pracowników? - Hardcor123 - 06/03/2015 03:29 PM

Z jednej strony to nie ma sensu bo i tak nikt tego nie widzi, no ale z drugiej strony to tak bo np możesz wziąć ciężarówkę pracownika i nią jeździć, od razu inaczej się jeździ Big Grin Pozdrawiam :E


RE: Warto ulepszać ciężarówki pracowników? - Rene-GAD - 06/03/2015 04:39 PM

@Dexter - z doświadczenia Ci powiem, że nie ma to znaczenia - czy ma 300Km czy 800 zrobi kurs tak samo Smile ...
A co do wyglądu... jak kto che - ja kiedyś robiłem wszystkim pracownikom takie same ciężarówki zarówno pod względem mocy jak i wyglądu.

A teraz gram sam dla siebie (dla przyjemności) a nie dla kasy Smile


RE: Warto ulepszać ciężarówki pracowników? - bumbumek - 06/03/2015 05:05 PM

Jak zaczynasz przygodę z ETS 2, to nie warto ładować kasę w auta pracowników. I tak i tak dojadą z towarem. W tym przypadku lepiej zostawić sobie kaskę na własne wydatki, czyli garaże, inne trucki dla siebie, ich tuning itp.

Co innego, gdy już masz kasy jak lodu - wtedy sobie nie żałuj, przynajmniej jest ją na co wydawać Wink


RE: Warto ulepszać ciężarówki pracowników? - Dexter - 07/03/2015 11:10 AM

OK, skorzystam z Waszego doświadczenia i zacznę je ulepszać dopiero gdy z kasą nie będę miał co robić Wink
Szkoda bardzo, że nie ma tak jak w Across America, gdzie zawsze ciężarówki moich pracowników robiłem na żółto i potem łatwo je wyhaczałem na drodzeSmile Taka drobnostka, a jednak dawała radośćSmile


RE: Warto ulepszać ciężarówki pracowników? - bumbumek - 07/03/2015 11:16 AM

Trza sobie szczerze powiedzieć - gry z serii 18 Wheels of Steel były bardziej rozwinięte pod wieloma względami. Seria ETS to był niejaki restart, przy którym zrezygnowano z kilku ciekawych opcji gry. Być może celowo, by powracać do nich w kolejnych patchach, lub grach SCS Software.


RE: Warto ulepszać ciężarówki pracowników? - Dexter - 07/03/2015 11:23 AM

Oby tak było bumbumek jak mówisz Big GrinPiwko2


RE: Warto ulepszać ciężarówki pracowników? - Rene-GAD - 07/03/2015 12:11 PM

Jak będzie Ci się nudziło i będziesz miał nadmiar kasy to... kupuj sobie nowe auta ta jak ja Smile
Moja własna stajnia liczy 6 trucków Smile

- Scania Streamline BDF
- Scania T
- Volvo VNL
- Kenworth K-100
- Kenworth T800
- Peterbilt 389
- Freightliner Coronado


RE: Warto ulepszać ciężarówki pracowników? - bumbumek - 07/03/2015 12:25 PM

Rene-chwalipięta Tongue

Ja wcześniej inwestowałem w kierowców, i w ciężarówy dla nich, lecz po tym jak pieniądze zaczęły od nich dynamicznie dla mnie spływać jak woda w kiblu, pozwalniałem wszystkich w pierony, i sam zacząłem na siebie zarabiać.

A zwolnieni driversi zapewne szybko sobie znaleźli pracę, patrząc na obecną kondycję transportu, i deficyt zawodowych kierowców samochodów ciężarowych w naszym kraju Tongue