eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Szukam osoby, która za opłatą usunie przednie firanki z interioru - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Zlecenia (/forum-392.html)
+---- Wątek: Szukam osoby, która za opłatą usunie przednie firanki z interioru (/thread-28791.html)



Szukam osoby, która za opłatą usunie przednie firanki z interioru - bumbumek - 07/03/2015 11:25 PM

Witajcie,

poszukuję chętnej i gotowej na obopólny interes osoby, która odpłatnie usunie mi firanki z przedniej szyby z 5-ciu interiorów z tego moda:

http://etrucks.pl/thread-28498.html

Różne konfiguracje tychże interiorów wybiera się poprzez klinknięcie w osłony przeciwsłoneczne. Niestety wszystkie pięć zestawów interiorów posiada firanki na przedniej szybie, które mnie wkurzają na maxa. Kontaktowałem się z twórcą tejże modyfikacji - zapewnił mnie że wszystkie pliki tego moda są otwarte, i bez problemu można w zModelerze te firanki usunąć.

Cena do uzgodnienia. Czy znajdzie się jakiś chętny? Rolleyes


RE: Szukam osoby, która za opłatą usunie przednie firanki z interioru - .:Seba11:. - 08/03/2015 06:46 AM

Bumku. Ja bym Ci to zrobił, ale nie mam czasu. Za darmo bym Ci to zrobił. Nie płać za takie pierdoły. Popytam kolegów i zrobią Ci to za free.


RE: Szukam osoby, która za opłatą usunie przednie firanki z interioru - bumbumek - 08/03/2015 10:59 AM

Eeeh, ja w obecnych, konsumpcyjnych czasach wątpię w dewizę ''za darmochę'', tak więc Sebuś, jeśli udałoby Ci się kogoś znaleźć, byłbym bardzo rady, dziękuję...

Oczywiście jak co, to ma oferta zapłaty wciąż obowiązuje...


RE: Szukam osoby, która za opłatą usunie przednie firanki z interioru - bumbumek - 10/03/2015 03:06 PM

Odświeżam...Undecided


RE: Szukam osoby, która za opłatą usunie przednie firanki z interioru - Rene-GAD - 10/03/2015 03:51 PM

Taniej Ci wyjdzie auto zmienić 2smiech


PS.

Nie mogłem się powstrzymać Marudo Wink