eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Works by Wilczek - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Inne prace (/forum-283.html)
+--- Wątek: Works by Wilczek (/thread-29168.html)



Works by Wilczek - dominik_SKIPPER - 21/03/2015 03:42 PM

Witom
W tym wątku będę dodawał rożne prace Smile Skiny itp Na początek idzie Volvo :
Cytat:*Dodałem Kangura
*Dodałem papier
*Dodałem proporczyk
*Dodałem miśka
*Dodałem trzy tabliczki
*Usunąłem firanki po bokach i te co zasłaniają łóżko :E
*Usunąłem halogeny
*Usunąłem laptop

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Zapraszam do oceny
Pozdrawiam



RE: Works by Wilczek - kacpero1050 - 21/03/2015 04:27 PM

No bracie elegancko mocne 9w0yi0


RE: Works by Wilczek - Aras. - 21/03/2015 04:46 PM

Na początek wyszedł elegancko, powodzenia :E


RE: Works by Wilczek - dominik_SKIPPER - 23/03/2015 01:35 PM

Ema
Wczoraj pobrałem sobie Scanie . Ale niestety miała koła od scs'u . A ja nie na widzę kół od scs'u Tongue Więc postanowiłem pobrać jakieś fajniejsze koła niż scs'u . Ale patrzę a tu Scania nie czyta kół Undecided Ale otóż odkryłem że Scania żadnych modów do siebie nie przyjmuje . Przyjmuje tylko te co ma w sobie zrobione Smile Więc tak pomyślałem żeby pododawać foldery i maty do tej Scanii . I otóż się udało Big Grin Wtedy zaczęła już widzieć koła i inne mody które do niej wrzuciłem Smile Macie filmik który pokazuje co dodałem do Scanii . Wiem że dużo pracy w niej nie było ale musiałem się pochwalić Big Grin




Pozdrawiam


RE: Works by Wilczek - Aras. - 23/03/2015 01:57 PM

Ładnie to nie jest ale czekam na efekt końcowy :E