eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Actros MPIV - wydanie zaraz po premierze DLC North - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: Actros MPIV - wydanie zaraz po premierze DLC North (/thread-29232.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Actros MPIV - wydanie zaraz po premierze DLC North - Michal_Z_gno - 24/03/2015 05:30 PM

Dziś na blogu SCS pojawił się news z informacją o kolejnym aucie Euro 6 który zawita w Euro Truck Simulator 2. Tą nową ciężarówką będzie Mercedes Actros MPIV.
Jak podaję SCS Software udało im się pokonać ostatnią przeszkodę na drodze do wydania tego modelu i pojawi się on w darmowym patchu zaraz po premierze dodatku DLC North (ten ma się pojawić w ciągu 2 miesięcy)

Teraz kilka fotek tego auta na których widać, że będą warianty kolorystyczne wnętrza oraz jest pokazany sam model z zewnątrz (tu trochę szkoda, że tylko w jednej wersji kabiny).

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Filmik z Nowym Actrosem:




Cały news można znaleźć na blogu SCS:
http://blog.scssoft.com/2015/03/mercedes-benz-joining-euro-truck.html

A ja zapraszam doi udziału w temacie Wykrzyknik



RE: Actros MPIV - wydanie zaraz po premierze DLC North - RadolSzczecin - 24/03/2015 05:51 PM

Gwoli uzupelnienia tego info:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Actros MPIV - wydanie zaraz po premierze DLC North - bumbumek - 24/03/2015 05:51 PM

Czyli za 2,5 miesiąca zostanie nam udostępniony. Nie bardzo czekam, nigdy się specjalnie nie jarałem MPIV, a model i tak zostanie poprawiony przez modderów. No ale przejechać się pewnie przejadę Wink


RE: Actros MPIV - wydanie zaraz po premierze DLC North - Kukasz - 24/03/2015 05:53 PM

WoW, wnętrze zrobiło na mnie wrażenie. Big Grin

Na samym filmiku widać trochę oczekiwaną przez wszystkich mapkę. Jestem pod wrażeniem.


RE: Actros MPIV - wydanie zaraz po premierze DLC North - ivan - 24/03/2015 06:28 PM

Jak to slogan handlowy mówi: " Warto mieć go w drużynie" W mojej VS napewno zasili flotę. Same foty robią wrażenie.


RE: Actros MPIV - wydanie zaraz po premierze DLC North - VresT - 24/03/2015 07:15 PM

A ja wam powiem że najbardziej mnie cieszy że SCS nie powiedziało "macie tu grę,życzymy miłej zabawy" dlatego SCS dla mnie jest jednym "z tych" lepszych studiów.Niedługo DLC north a tuż po nim nowy Mercedes,to najbardziej cieszy oko.


RE: Actros MPIV - wydanie zaraz po premierze DLC North - .:KOWALSKI:. - 24/03/2015 07:25 PM

Wiadomo najlepiej wykonali model merca bo Mercedes wymagająca marka :E


RE: Actros MPIV - wydanie zaraz po premierze DLC North - Aras. - 24/03/2015 08:02 PM

Mercedes Actros MP IV moim zdaniem zrobił wrażenie pod każdym względem, jedyną charakterystyczną uwagą jaką ja wziąłem jest wnętrze, wygląd zewnętrzny i grill, a reszta też prezentują swoją stronę, Można powiedzieć że każdy będzie zadowolony z nowego modelu w grze Smile


RE: Actros MPIV - wydanie zaraz po premierze DLC North - kurczak100012 - 25/03/2015 01:20 PM

bardzo fajny ten Mesiek biore bez gadania jak wyjdzie nie mogę już się doczekać :E


RE: Actros MPIV - wydanie zaraz po premierze DLC North - bumbumek - 25/03/2015 01:31 PM

Ogólnie SCS przyjęło jak widać zasadę "jedna dodatkowa ciężarówka na każdy rok". Czyli w roku następnym możemy się spodziewać MAN-a Euro 6 (w końcu zapowiedzieli, że go tworzą, robili już sesję zdjęciową w 3D), a w roku 2017-tym moooże zobaczymy w grze Renault Range T Wink