eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Realistic Air Brake Sounds v2 ( for all trucks! ) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Dźwięki (/forum-363.html)
+----- Dział: Paczki dźwięków (/forum-381.html)
+----- Wątek: Realistic Air Brake Sounds v2 ( for all trucks! ) (/thread-29255.html)



Realistic Air Brake Sounds v2 ( for all trucks! ) - Wilku - 25/03/2015 12:18 PM

Nazwa modu: Realistic Air Brake Sounds v2
Screen/Video:





Wersja gry: 1.16.x
Opis: Modyfikacja zmienia dźwięki " air brake'ów " w grze, oraz dodaje dźwięk spuszczania powietrza z układu po wyłączeniu silnika w każdej ciężarówce!
Autor: Damian aka Wilku (ja)
Testowanie: 1.16.x

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

W wersji v2 dodano i poprawiono:

- nowy dźwięk spuszczania powietrza z układu po wyłączeniu silnika
- dodanie 'pierdnięcia', które uaktywnia się gdy silnik stoi dłuższy czas na wolnych obrotach  (ok. 30s )
- dodano dźwięki do Scanii oraz Premium, wcześniej nie działały
- wyeliminowano ewentualne błędy w Volvo

W wersji v3 planowane:

- poprawki ewentualnych błędów
- dodanie dźwięków do DAFa od 50kedy DZIAŁA

Zezwalam na wynoszenie modu na inne fora, pod warunkiem zachowania oryginalnego linku do downloadu i podaniu autora! Zakaz Reuploadowania!
Allow copy on another forum but keep original download link and author! Do not reupload!



RE: Realistic Air Brake Sounds v2 ( for all trucks! ) - Wilku - 25/03/2015 05:33 PM

Dodałem dźwięki do jednego z silników Scanii więc łatka 2.1 w pierwszym poście Smile


RE: Realistic Air Brake Sounds v2 ( for all trucks! ) - krysio992 - 25/03/2015 05:43 PM

Wow dźwięk naprawdę robi wrażenie Ok , tylko skąd ta waga Modu niby kilka dźwięków a 90mb. Dobra robota Wilku gratulujęSmile.


RE: Realistic Air Brake Sounds v2 ( for all trucks! ) - Wilku - 25/03/2015 06:12 PM

Bo żeby modyfikacja działała musiałem dodać dźwięki od silnika itp, a że jest do każdego trucka to troche zeszło Big Grin

Dzięki, miłej gry z modyfikacją Smile


RE: Realistic Air Brake Sounds v2 ( for all trucks! ) - rudi_1980 - 30/03/2015 08:59 AM

Mistrzostwo świata Smile A daloby radę zrobić podobny dzwięk przy zmianie biegu??


RE: Realistic Air Brake Sounds v2 ( for all trucks! ) - Wilku - 30/03/2015 03:10 PM

Dałoby radę Wink Nie dodawałem jednak takiego dźwięku, bo przy rozpędzaniu to by sykało co chwile, a takie dźwięki nie są w realu moim zdaniem, podobne, ale cichsze to i inne troche Big Grin Jeśli jednak chcesz takie same to pisz PW do jakiego trucka to zrobię Ci Wink


RE: Realistic Air Brake Sounds v2 ( for all trucks! ) - kamil23165 - 27/06/2015 11:15 PM

działa komuś na wersji 1.18 ?


RE: Realistic Air Brake Sounds v2 ( for all trucks! ) - Rtruth - 12/07/2015 03:04 PM

na wersji 1.18 nie ma dzwięku spuszczania powietrza i nie w każdej ciężarówce jest ten air brake może zaktualizjesz do wersji 1.18?