eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Manga Trucks - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Inne prace (/forum-283.html)
+--- Wątek: Manga Trucks (/thread-29304.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Manga Trucks - dominik_SKIPPER - 27/03/2015 05:53 PM

Witam
Nawet ja się już wciągnąłem w Manga Cool Na początek dwie pracy . Oczywiście trucki nie moje jedynie do Renówki dodałem naczepę i tabliczki imienne . A Dafa dałem w tle Lidl Smile Dużo pracy nie ma i dupy nie urywa ale łapcie Smile Prace ciągle będą aktualizowane Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Zapraszam do oceny

P.S muszę poprawić naczepę w Renault Smile A napis TEMATRANS jest specjalnie tak zniszczony Smile Bo mój tata jeździ w Tema i naczepy zniszczone w chua Big Grin Ale ogólnie zmienili nazwe na B3 . Ale to już nie w temacie .


RE: Manga Trucks - żyrafaFH - 27/03/2015 05:58 PM

Naczepa za daleko od rzeczywistej pozycji.


RE: Manga Trucks - dominik_SKIPPER - 27/03/2015 05:59 PM

(27/03/2015 05:58 PM)żyrafaFH napisał(a):  Naczepa za daleko od rzeczywistej pozycji.
Dlatego napisałem że do poprawy


RE: Manga Trucks - Rene-GAD - 27/03/2015 06:11 PM

Fjna zabawa jak widzę Smile ...

To może scania T teraz ? ?:E


RE: Manga Trucks - Paweł - 27/03/2015 06:15 PM

Fajnie jak na początek Tongue


RE: Manga Trucks - Aras. - 27/03/2015 06:21 PM

Ładne prace panie :E


RE: Manga Trucks - dominik_SKIPPER - 27/03/2015 09:56 PM

Witamelos :E
Poprawiłem sobie trochę Renate i edytowałem Scanię T dla Renegade Smile Przy Scanii troszkę siedziałem ale chyba warto Smile Dodałem naczepę w Scanii i kilka dupelerów i zmieniłem kolor wraz dodałem napis Special Cargo . W Renacie poprawiłem naczepę i dodałem kilka dupelerów . Sami zobaczcie Big Grin
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Zapraszam do oceny
Pozdrawiam Renegade Big Grin



RE: Manga Trucks - Paweł - 27/03/2015 09:58 PM

Fajne prace, a ten stolik i krzesła gdzieś widziałem Tongue


RE: Manga Trucks - Rene-GAD - 27/03/2015 10:01 PM

@Wilczek... 10/10 .. dzięki CI Smile .. fajna niespodzianka...

@T.Paweł - czyżby Ci Wilczek stolik i krzesełka zap... ożyczył ?? 2smiech


RE: Manga Trucks - Paweł - 27/03/2015 10:03 PM

(27/03/2015 10:01 PM)Renegade napisał(a):  @Wilczek... 10/10 .. dzięki CI Smile .. fajna niespodzianka...

@T.Paweł - czyżby Ci Wilczek stolik i krzesełka zap... ożyczył ?? 2smiech

Zostawiłem, przy aucie, przychodzę z biedronki a mojego stoliczka i krzesła ni ma :E