eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem ze Scania - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-272.html)
+---- Wątek: Problem ze Scania (/thread-29500.html)



Problem ze Scania - Rabtuś - 03/04/2015 11:43 AM

Witam dziś chciałem pogrzebać trochę w scanii usunąłem z niej halogeny rurkę i po wrzuceniu do gry zrobiła się taka i nie wiem czemu:
Image

Zmieniłem mat na kolor i nic to nie dałoSad


RE: Problem ze Scania - skaecik - 03/04/2015 12:22 PM

a zmieniałeś coś jeszcze? bo po prostu nie potrafi znaleźć tekstury, więc coś ze ścieżkami by musiało być nie tak


RE: Problem ze Scania - Rabtuś - 03/04/2015 12:28 PM

Usunąłem tylko halogeny viatol rurkę i trąby


RE: Problem ze Scania - Rabtuś - 04/04/2015 09:00 AM

Odświeżam.


RE: Problem ze Scania - Wilkuu - 04/04/2015 11:00 AM

Wrzuć spowrotem stare PMD, skoro nic nowego nie dodawałeś to nie musisz podmieniać nowym pmd zostaw stare i bd okej. Problem jest w tym że w nowym pmd masz nazwy matów np coś.dif_spec.env a w archiwum masz coś.dif i po prostu nie odczytuje ich, więc możesz pozmieniać nazwy z pmd na takie jak są w archiwum.


RE: Problem ze Scania - Rabtuś - 06/04/2015 06:04 PM

Wziąłem inna Scanie. Dodałem logo na ścianę wszystko działało potem dodałem tabliczkę i po wrzuceniu do gry logo było całe czerwone (tak jak teraz tabliczka) otworzyłem w zmodzie Scanie nałożyłem txt na logo jeszcze raz i w grze logo było takie ja miało być, ale znowu tabliczkę mam czerwoną. Nic nie dało otworzeniu Scanii w zmodzie i nałożenie txt na tabliczkę. Wie ktoś co może być przyczynąPytajnik

Image


RE: Problem ze Scania - grzesiek128 - 06/04/2015 06:44 PM

Nałoż na to i na to textury usun oby dwie i daj ponownie


RE: Problem ze Scania - Rabtuś - 15/04/2015 05:44 PM

Znowu problem tym razem ze scania ale nie do końca Tongue Chodzi o koguty, w grze nie ma tych "kloszy" ( patrz zdj ) a po otwarciu w zmodzie ten element jest i nie wiem jak to naprawić ;/
Image


RE: Problem ze Scania - VresT - 15/04/2015 06:17 PM

Mat musisz zmienić na inny.