eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Edit Foto by Wilczek - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Fotografia i Filmowanie (/forum-431.html)
+---- Dział: Fotografie i Filmy (/forum-432.html)
+---- Wątek: Edit Foto by Wilczek (/thread-29786.html)



Edit Foto by Wilczek - dominik_SKIPPER - 10/04/2015 07:40 PM

Elo
W tym wątku będę przedstawiał przeróbki zdjęć w programie Photoshope i nie tylko . Tymczasowo się uczę i usunąłem tiraska z drogi :E Zobaczcie sami efekt ! :
Przed :
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Po :
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Wiem że prace nie jest Wow , wow ale dopiero się uczę Wink Myślę że to zrozumiecie . ( Jeśli nie ten działa to przepraszam . Nie wiedziałem gdzie to zasadzić )
Zapraszam do oceny



RE: Photoshop by Wilczek - HasuFrogg - 10/04/2015 08:49 PM

Nie jest źle ale zbyt duże różnice widać na obu zdjęciach (niebo).
Ogólnie na +.
Photoshop to fajne narzędzie, z czasem poznasz wiele funkcji i przerabiane zdjęcia będą wyglądać rewelacyjnie.


RE: Photoshop by Wilczek - VresT - 10/04/2015 09:05 PM

Jak usunąłeś ciężarówkę to cień też usuń Tongue


RE: Photoshop by Wilczek - Aras. - 10/04/2015 09:35 PM

Wygląda elegancko Big Grin


RE: Edit Foto by Wilczek - dominik_SKIPPER - 10/04/2015 10:13 PM

Postanowiłem jednak zmienić tytuł ponieważ nie tylko będę wykonywał prace w Photoshopie . Wykonałem sobie Audi A3 w Photoshopie i trucka w gimpie . Łapajta prace :
Przed :
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Po :
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Przed :
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Po :
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Zapraszam do oceny . Oraz pozdrawiam



RE: Edit Foto by Wilczek - Orbital - 10/04/2015 10:24 PM

Audi jeszcze ale ta Scania jest lepsza w oryginale Big Grin