eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Który dodatek wybrać ? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Który dodatek wybrać ? (/thread-29800.html)

Strony: 1 2


Który dodatek wybrać ? - MrDomino79 - 11/04/2015 12:07 PM

Cześć , chciałem zapytać który dodatek wybrać do ETS2 ?
Ankieta Scandinavia czy Going East ??


RE: Który dodatek wybrać ? - Darson - 11/04/2015 12:17 PM

ETS2 +DLC (Gonig East) + Scandinavia.Myślę że Scandinavia bez DLC (Gonig East) nie ruszy tak że potrzeba będzie wszystko posiadać.


RE: Który dodatek wybrać ? - MirM - 11/04/2015 12:47 PM

Dodatki DLC (Gonig East) i DLC Scandinavia są niezależne od siebie.

Warto jednak mieć oba, bo prawdopodobnie w najbliższym czasie duże fanowskie mapy będą wymagały ich posiadania.

Nie wyobrażam sobie prawdziwego fana ETS2, który by potrafił się obyć bez tych dwóch DLC. Smile


RE: Który dodatek wybrać ? - Aras. - 11/04/2015 01:29 PM

Tak wyżej koledzy pisali i ja też piszę że musisz mieć oba DLC, jeśli wyjdą kolejne mapy, bez tego się nie obejdziesz.


RE: Który dodatek wybrać ? - basco523 - 15/04/2015 08:22 PM

A ja chciałbym dodać, że nie każdego stać na te DLC Wink i co wtedy twoim zdaniem @MirM już ten ktoś nie jest fanem ETS2?. Polecam aktualnie tylko GOING EAST.


RE: Który dodatek wybrać ? - bartul - 15/04/2015 09:39 PM

Bez sensu temat...zamknąć i do kosza!!


RE: Który dodatek wybrać ? - skaecik - 15/04/2015 10:07 PM

(15/04/2015 09:39 PM)bartul napisał(a):  Bez sensu temat...zamknąć i do kosza!!

Mylisz się. Temat powstał po to, by poznać opinie wszystkich użytkowników w sytuacji, gdy nie mamy na tę chwilę żadnego dodatku, a ze względów finansowych możemy sobie pozwolić na jeden z tych dwóch.

Co do tematu, moim zdaniem Scandinavia. Co prawda Going East to nasze tereny, ale już widać że Scandinavia jest dużo lepiej wykonana i to przeważa o moim głosie.

Pozdrawiam,
skaecik


RE: Który dodatek wybrać ? - bartul - 15/04/2015 10:17 PM

Jakie opinie?? Skandynawii nie ma więc nie ma co do czego porównywać!!Wyjdzie - pogadamy!!
A względy finansowe zostawię bez komentarza...grasz = kupujesz = masz = doceniasz to co ktoś zrobił!! A nie kombinujesz, przepisujesz, ściągasz i spisujesz klucze. Sprawa prosta!!
Możemy dalej gdybać -> kolejny patch " Etiopia". i co który lepszy ? wydasz kasę na takie coś??


RE: Który dodatek wybrać ? - Michal_Z_gno - 16/04/2015 01:32 AM

To wszystko zależy na jakich terenach Ci bardziej zależy - jak chcesz jeździć po naszym kraju wybierasz Going East a jak chcesz kraje Skandynawskie to wybierasz nadchodzące DLC.

Ps. Co do dodatku ze Skandynawią prawdopodobnie będzie się dostosowywał do posiadanych dodatków więc możliwe, że nie będzie wymagane jedno DLC do działania drugiego.


RE: Który dodatek wybrać ? - Darson - 16/04/2015 09:01 AM

Wiec tak bartul nie jest to temat bez sensu po prostu ktoś chcę poznać opinie jest to dział rozmowy ogólne o ets2 tak że wszystko na miejscu.Wiadomo jest nas spora grupa zapaleńców którzy że tak powiem muszą mieć wszystko ale jest grono które zaczyna i nie jest przekona czy się to spodoba.Jeżeli komuś brakuje DLC Going East to mogę komuś przekazać w prezencie posiadam luzną wersie na steam jak co pisać na PW oczywiście kto napisze pierwszy ten dostanie.