eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Lakiernia u Wilczek - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Grafika / Skiny (/forum-278.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-279.html)
+---- Wątek: Lakiernia u Wilczek (/thread-29840.html)

Strony: 1 2


Lakiernia u Wilczek - dominik_SKIPPER - 11/04/2015 07:11 PM

Elo
Zacząłem dziś pracę nad skinami . Tymczasowo zrobiłem skin Lecha Poznania na Dafa Euro 6 i naczepę . Miałem robić skin Borussii Dortmund ale jak wiadomo wszystko zawsze rozpi... :E Oczywiście będę dawał do pobrania . Naczepa musi mieć poprawkę ale to później poprawię . Tak więc łapcie :
Tiras :
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Cycepa :
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Zapraszam do oceny i pozdrawiam !



RE: Skiny by Wilczek - skaecik - 11/04/2015 07:23 PM

Jedno zastrzeżenie... Grafikę z tyłu naczepy zmniejsz i daj niżej i będzie cacy Smile jak poprawisz wrzucaj do paczek skinów do downloadu Big Grin i mam wrażenie że na osłonie naczepy grafika ucieka w bok

Pozdrawiam,
skaecik


RE: Skiny by Wilczek - MAD MAX - 11/04/2015 08:40 PM

N tyłach naczepy jest nie równo bardziej to wyśrodkuj i faktycznie na osłonie tez do poprawki


RE: Skiny by Wilczek - dominik_SKIPPER - 11/04/2015 09:46 PM

Dobry , dobry ...
Poprawiłem napis na osłonie w naczepie oraz zrobiłem skin na Volvo 2012 .
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Zapraszam do oceny
Dobrej nocy mobilki Big Grin



RE: Lakiernia u Wilczek - Paweł - 12/04/2015 10:14 AM

W Volvie mógł by być lekko ciemniejszy biały Tongue Ale jest ok :E


RE: Lakiernia u Wilczek - skaecik - 12/04/2015 10:16 AM

(12/04/2015 10:14 AM)Trucker Paweł napisał(a):  W Volvie mógł by być lekko ciemniejszy biały Tongue Ale jest ok :E

Ciemniejszy zlał by się z białym kolorem flagi, więc zostawiłbym tak. Proste ale całkiem ładne Wink

Pozdrawiam,
skaecik


RE: Lakiernia u Wilczek - dominik_SKIPPER - 12/04/2015 03:41 PM

Elo
Dzisiaj zrobiłem kolejny skin . Tym razem Iveco HI-WAY .
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Zapraszam do komentowania .
Pozdrawiam ,
Wilczek



RE: Lakiernia u Wilczek - skaecik - 12/04/2015 04:05 PM

Nie jest źle, ale postaraj się z tyłu jakoś złagodzić przejście między czarnym kolorem kabiny a tym jasnym na grafice. 7f8xkl

Pozdrawiam,
skaecik


RE: Lakiernia u Wilczek - Paweł - 12/04/2015 04:42 PM

Nawet ładnie Tongue


RE: Lakiernia u Wilczek - MAD MAX - 12/04/2015 05:30 PM

Tak jak kolega skaecik powiedział zlikwiduj przejście między grafiką a lakierem auta a co do boku Hmmm fajnie by było jak byś zmienił grafikę na inna jeśli mogę prosić wiem że nie mogę ci kazać ale możesz to zrobić grzecznościowo bo ja u siebie mam ten motyw na naczepie http://etrucks.pl/thread-28489-page-3.html

P.S. To tylko moja grzecznościowa prośba