eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MAN TGX | Vecton Skin - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Skiny do ETS 2 (/forum-122.html)
+----- Dział: Skiny na Pojazdy (/forum-343.html)
+------ Dział: Man (/forum-346.html)
+------ Wątek: MAN TGX | Vecton Skin (/thread-30315.html)



MAN TGX | Vecton Skin - Sodar - 28/04/2015 11:14 PM

Witam

Jestem nowy na forum, to mój pierwszy post. Chciałbym się zatem przywitać.
Prezentuję też mój skin dla Mana TGX. To mój pierwszy mod do ETS 2 więc proszę o uwagi.

Skin fikcyjnego przewoźnika Vecton:

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Autor: Sodar (to ja)

Download (zaaktualizowana wersja v1.1):


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Pozdrawiam


RE: MAN TGX | Vecton Skin - MAD MAX - 29/04/2015 10:17 AM

Bardzo ładnie się prezentuje i fajna kolorystyka ale postaraj się minimalnie wyrównać w tym miejscu aby była ciągłość tej linij.
Image
Może pokombinuj nad jakimś przejściem między czarnym a żółtym, te dwa kolory bardzo kontrastują ze sobą i to sprawia wrażenie jak by był nie dokończony. Może daj jakąś linie albo coś w tym stylu zwróć uwagę na różnicę między żółtym i czarnym, a żółtym i niebieskim.


RE: MAN TGX | Vecton Skin - Sodar - 29/04/2015 01:48 PM

Z tym kontrastem między żółtym i czarnym właśnie tak miało być z założenia. Ale mogę zrobić wersję z gradientem. Te linie wyrównam. Także chyba dziś zrobię reupload, o ile znajde na to czas. Bo błędów widzę więcej, zauważyłem gorszy błąd z urwana linią przy nadkolu i nierówny motyw na owiewce... No i te lusterka, muszą być zółte Tongue.