eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prace truckera - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Prace truckera (/thread-30353.html)

Strony: 1 2


Prace truckera - trucker2121 - 30/04/2015 05:12 PM

Witam wszystkich. Tutaj będę umieszczał wszystkie swoje prace do ETS2.
Ostatnio pobrałem scanię w wersji longline, lecz niestety nie znalazłem kompletnego modelu (chodzi o wnętrze) i postanowiłem dorobić do wydanego modelu scanii interior.
Tak to na razie mniej więcej wygląda:
Image
Image
Image
Image
Image

Zachęcam do oceny.


RE: Prace truckera - Wilkuu - 30/04/2015 05:47 PM

Fajne siedzenia od tyłu.


RE: Prace truckera - trucker2121 - 01/05/2015 10:13 PM

Dzisiaj skonwertowałem i przerobiłem model wywrotki pod mój leciwy komputer:
Image
Image
Image
Image


RE: Prace truckera - VresT - 01/05/2015 10:19 PM

Koła do poprawy,weź je bardziej wysuń.


RE: Prace truckera - trucker2121 - 30/05/2015 11:13 AM

Postanowiłem zrobić sobie małą przerwę z audicą i przeznaczyłem ją na zrobienie jakiegoś skina pod mój aktualny zestaw. Kilka fotek:
Image
Image
Image
Co o tym sądzicie?


RE: Prace truckera - trucker2121 - 12/06/2015 02:50 PM

Znudziła mi się już integralka. Postanowiłem zainwestować w coś nieco nowszego czyli w e-techa.
Image
Image
Zmieniłem tylko przedni grill, zderzak oraz lampy, bo chyba tym się wizualnie różni integral od e-techa.
Teraz pora zmienić zegary i kierownice w interiorze.


RE: Prace truckera - trucker2121 - 20/06/2015 04:54 PM

We wnętrzu zaczęło się już coś dziać. Zmienione zegary, zmieniony przedni panel, zmieniona animacja i trochę kolorystycznie też się zmieniło. Teraz czas ustawić wszystko na swoje miejsce.
Image


RE: Prace truckera - MAD MAX - 20/06/2015 05:09 PM

(30/05/2015 11:13 AM)trucker2121 napisał(a):  Postanowiłem zrobić sobie małą przerwę z audicą i przeznaczyłem ją na zrobienie jakiegoś skina pod mój aktualny zestaw. Kilka fotek:
Image
Image
Image
Co o tym sądzicie?

Witaj ja mogę się wypowiedzieć tylko w kwestii skinów, bo tylko w tym siedzę żadnych innych modyfikacji nie robię, nie znam się, nie potrafię i nie wypowiadam się. Big Grin Big Grin
Więc grafika bardzo fajna ładnie pasuje do auta jest prosta i skromna. Ale tak podoba mi się zabrudzenie na aucie i naczepie, lecz koła są czyste i to już psuje cały efekt. Musiałbyś pokombinować sobie i koła również przybrudzić Big Grin wtedy całość nadawałyby realistycznego wyglądu i było by na prawdę nieźle.


RE: Prace truckera - trucker2121 - 24/06/2015 11:50 PM

Można powiedzieć, że magnum skończone w 99%. Zauważyłem jeszcze kilka drobnych rzeczy do poprawki i pokombinuje jeszcze z teksturami. E-tech na chwilę obecną wygląda tak:
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: Prace truckera - trucker2121 - 29/10/2015 11:44 PM

Długo nic nie robiłem pod ets2. Jakiś czas temu przesiadłem się z e-techa na nowszą magnumkę i na sam początek usunąłem w wnętrzu półkę i postanowiłem wymodelować od początku część deski która znajduje się pod tą półką.
Dla przykładu zdjęcia z rzeczywistości:
Image
Image
A tak w grze:
Image
Image
Image

Do tego na szybko zrobiony niewielki złomowiec:
Image
Image