eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Program do łączenia programów - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Filmy (/forum-422.html)
+---- Wątek: Program do łączenia programów (/thread-30629.html)



Program do łączenia programów - dominik_SKIPPER - 13/05/2015 01:55 PM

Witam
Otóżposzukuje dobrego programu do łączenia filmików . Miałem Windows Movie Maker i Camtasia Studio 8 . Ale ..... Tak więc Camtasia Studio dobry bardzo dobry program ale gdy chcę złączyć filmik i on trwa np : 9 min to mi się to łączy cały dzień . A Windows Movie Maker dobrze chodził ale mógł tylko do rozdzielczości tak mniej więcej : 720 x 650 coś takiego ... Szukam bardzo dobrego programu do łączenie filmów . Nie musi być to do edycji . Wystarczy tylko do łączenia . Dam repke jedną lub dwie
Z góry dzięki ,
Pozdrawiam


RE: Program do łączenia programów - HasuFrogg - 13/05/2015 02:01 PM

Dobry program to kosztuje a Camtasia Studio w wersji darmowej (czyli TRIAL) raczej ma ograniczenia.
Druga sprawa to czas montażu jest zależny od twojego sprzętu. Możesz mieć najlepszy program do montażu za kilka tyś złotych i montować filmik kilkadziesiąt godzin.

Raczej stawiałbym na winę twojego sprzętu czytaj "za słaby" by szybko montować filmy.


RE: Program do łączenia programów - Ranger - 13/05/2015 03:01 PM

Dokładnie! Czas montażu zależy konkretnie od procesora. Nie jest to wina programu, tylko sprzętu i rozdzielczości. Osobiście, polecam Camtasie.


RE: Program do łączenia programów - Darson - 13/05/2015 04:35 PM

Ja ci polecę darmowy program,montowałem,łączyłem tym programem filmiki robione frapsem znajdz w necie program FormatFactory .


RE: Program do łączenia programów - dominik_SKIPPER - 13/05/2015 05:29 PM

(13/05/2015 04:35 PM)Darson napisał(a):  Ja ci polecę darmowy program,montowałem,łączyłem tym programem filmiki robione frapsem znajdz w necie program FormatFactory .
Nie mów że FormatFactorem można łączyć filmiki Smile Muszę popatrzeć bo znam ten program i jest bardzo dobry do zmniejszenia wagi filmiku .


RE: Program do łączenia programów - Paweł - 13/05/2015 05:32 PM

Program do łączenia programów ?
Chyba raczej Program do łączenia filmów
Ja polecam Camtasia Studio 8, a to że ci się długo "łączy" to wina twojego kompa.


RE: Program do łączenia programów - Darson - 13/05/2015 05:57 PM

Wilczek ano można zobacz sobie jak to wykonać https://www.youtube.com/watch?v=XQE5ZZ_H_TU