eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[MODELARSTWO]Truck's by Klocuu - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Różne (/forum-256.html)
+---- Wątek: [MODELARSTWO]Truck's by Klocuu (/thread-30781.html)



[MODELARSTWO]Truck's by Klocuu - kacpero1050 - 23/05/2015 09:15 PM

Witam.

Kilka słów wstępu...

Wiem, że już na forum jest wątek ZBIOROWY o modelarstwie, ale chciałbym założyć swój oddzielny. DlaczegoPytajnik Ponieważ chciałbym żeby moje prace nie mieszały się z pracami innych użytkowników (a trochę tego będzie Smile )Dodam że modele będą tylko i wyłącznie w skali 1:87 lub potocznie mówiąc HO

Mercedes SK z naczepą jest moim pierwszym modelem w życiu jak i pierwszym, który sklejałem samodzielnie. Jest to produkt firmy Kibri. Jak powiedziałem wcześniej, do samodzielnego sklejania. Widać w PARU miejscach nadmiarkleju le się tym nie zraziłem, wręcz jestem OGROMNIE zadowolony z efektu mojej pracy. Dobra, koniec przynudzania, czas przejść do zdjęć Smile

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Zapraszam do komentowania, oceniania itp. Smile



RE: [MODELARSTWO]Truck's by Klocuu - trucker2121 - 23/05/2015 09:38 PM

Hehehe no z klejem poszalałeś Big Grin Ale i tak niezły merc. Jestem ciekaw kolejnych prac.


RE: [MODELARSTWO]Truck's by Klocuu - sasiad89993 - 23/05/2015 10:29 PM

Klej przesadzony Smile


RE: [MODELARSTWO]Truck's by Klocuu - Michal_Z_gno - 24/05/2015 10:48 AM

Model wybrałeś fajny i klasyczny ale moim zdaniem skala 1:87 jest trochę za mała aby się wykazać w takim modelu.


RE: [MODELARSTWO]Truck's by Klocuu - MAD MAX - 24/05/2015 11:05 AM

Kiedyś się bawiłem w modele i uważam że każdy model nabierze wyrazy gdy się pomaluje co nie co chociażby jakieś drobne elementy. Tu ja bym pomalował chociaż emblemat Mercedesa, zawiasy w naczepie, uchwyty i pasek od trzymania plandeki Big Grin światła i pewnie jeszcze parę drobiazgów y się znalazło po dokładniejszym przyjrzeniu się


RE: [MODELARSTWO]Truck's by Klocuu - Repcakssab - 24/05/2015 11:56 AM

Oraz klamki i wycieraczki Big Grin