eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS2] Mercedes Actros MP4 V2.5 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Pojazdy do ETS 2 (/forum-120.html)
+----- Dział: Mercedes (/forum-140.html)
+----- Wątek: [ETS2] Mercedes Actros MP4 V2.5 (/thread-30840.html)



[ETS2] Mercedes Actros MP4 V2.5 - VenoX - 27/05/2015 05:16 PM

Image
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: [ETS2] Mercedes Actros MP4 V2.5 - dominik_SKIPPER - 29/05/2015 01:58 PM

Linki dajemy w Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.link[./download] bez kropki Tongue


RE: [ETS2] Mercedes Actros MP4 V2.5 - bumbumek - 02/06/2015 01:09 AM

W nocy nie podświetla się GPS, przez co zupełnie go nie widać - czy tez ktoś tak u siebie ma?


RE: [ETS2] Mercedes Actros MP4 V2.5 - Matysz - 02/06/2015 12:45 PM

@UP

U mnie wszystko w normie. Może masz zmiejszone podświetlenie zegarów.


RE: [ETS2] Mercedes Actros MP4 V2.5 - bumbumek - 02/06/2015 03:57 PM

Czy jesteś tego absolutnie pewien? Gdyż sprawdzałem u siebie na czystym profilu, i wciąż to samo - podświetla całą deskę rozdzielczą, zegary itp lecz ciągle oprócz nawigacji...


RE: [ETS2] Mercedes Actros MP4 V2.5 - MirM - 02/06/2015 11:05 PM

@bumbumek

GPS nie ma w nocy podświetlenia. Jedynie odbija się w nim światło latarni, a wtedy "sokole oko" coś tam wypatrzy.
Ponadto w logu litania błędów dot. plików *.mat i nie tylko.
Nie wspominając o innych "kwiatkach" i wpływie tego moda na oryginalny model MB MPIV.
Mod świeżo pobrany z linku i sprawdzony na odrębnym profilu.
Więcej na foto , bo jestem kontuzjowany i piszę jedną ręką.
( powiększ, bo są w pełnej rozdzielczości - na dole "full size")

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: [ETS2] Mercedes Actros MP4 V2.5 - bumbumek - 03/06/2015 12:19 AM

Dziękuję za niezwykle wyczerpującą wypowiedź, jesteś swój chłop MirM'ie Ok Błędy w logu faktycznie widziałem, natomiast w większości są nieszkodliwe - zjechałem sporo kilosów z tym modem, i poza niedoborem owego podświetlenia GPSa, żadnych innych uchybień wpływających bezpośrednio na grę jak do tej pory nie zauważyłem (brak poszczególnych części, które widnieją na twym screenie można bezproblemowo rozwiązać po prostu je jednorazowo dokładając w warsztacie przed zakupem).

Bardzo mi się ten mod podoba, pomimo tych błędów. Może autor pokusi się o kolejną wersję naprawiając niedostatki i wady tegoż.

Raz jeszcze dziękuję! Smile