eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. (/thread-30869.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - Paweł - 07/06/2015 12:55 AM

Piękne focisze Smile


RE: Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - Michal_Z_gno - 07/06/2015 01:55 AM

Kenworth ma swój styl Smile


RE: Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - Szczuru - 07/06/2015 03:39 PM

Dziękuje za wszyskie komentarze




Pojechałem kupić ciężarówkę! W Koszalinie znalazłem dealera używanych amerykańskich trucków. Rozglądnąłem się po placu i zobaczyłem małego Kenwortha K-100. Spodobał mi się. Ciekawa konfiguracja - 4x2, Krótka kabina. Idealny! W środku czysto choć są oznaki zużycia - wytarte fotele. Cena śmieszna - 25 tysięcy złotych. Podpisaliśmy umowę i wyjechałem zadowolony z placu. Podjechałem do dealera naczep który zaprezentował mi używaną naczepę do przewozu paneli. Powiedział że dostanę zniżkę i naczepa będzie kosztować mnie jedyne 19 999 zł. Czemu nie? Przyczepiłem, podniosłem łapki i godzine później odstawiłem ją pod firmą produkującą szyby, a ja pognałem do Lidla na zakupy. Po godzinie zadzwonił do mnie pracownik że moge się zbierać. bo za pół godziny skończą. Dotarłem tam dwadzieścia minut później i pognałem w stronę Świnoujścia.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Nie ten prom! Chciałem do Szwecji skręciłem na miejski w Świnoujściu.

Image
Image
Image
Image
Image
Polerują szyby. Poproszę o dodatkowe wypolerowanie trucka i naczepy Big Grin

Image
O! A co tu konkurencja robi!?

No i to by było na tyle! Szerokości!



RE: Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - Damixen - 07/06/2015 05:44 PM

Ciężarówka bardzo mi się podoba.
Fotki bardzo fajne, różne kadry.
10/10


RE: Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - Szczuru - 08/06/2015 08:12 PM

Dziękuje za opinie i komentarze! A tym czasem startujemy z nowym ładunkiem.



Dzień jak codzień. Spakowałem się do trucka i podjechałem pod firmę. Naczepa stała załadowana. Dzisiaj wyjątkowo bez gabarytów ale bez tabliczki "WIDE LOAD" nigdzie nie jadę. Niestety rozładunek jutro rano. No to ch... nic. Wbijamy L (bez użycia sprzęgła - niezsynchronizowana skrzynia biegów Tongue) i powoli wytaczamy się z firmy. I jak to głosi piosenka "But I gotta keep rollin' ".

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Fajna ciężarówka. Moja nie jego Big Grin

Image
Czy Warta tego wysiłku jest warta?

Image
Taka niemiła droga była ale widok wszystko wynagrodził.

Image
Coooo to? Krzaczek!

Image
Image
Image
No i czekamy.

Szerokości mobile i do następnej relacji. Może z kurzącego się Kenwortha K-100? Kto to wie?



RE: Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - MAD MAX - 08/06/2015 08:19 PM

Śmigasz Amerykańcem nie mogę nic innego powiedzieć jak to że fotki są zajebis*e Big Grin


RE: Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - Szczuru - 09/06/2015 06:27 PM




Dzisiaj przepalamy Kenwortha K-100. Plan na dziś:
-> Przetoczyć naczepę firmową na magazyn
-> Zabrać płyty betonowe do gospodarstwa rolnego za Piłą.
Dodatkowo wpadniemy do warsztatu na mały tuning.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Plażing!

Image
Image
Image
Image
American Style!

No więc dzisiaj dostałem dwa telefony - od dealera Mercedesa w Szczecinie i Volvo w Koszalinie i zaproponowano mi pojazdy na testy - Mercedesa Actrosa MP-IV i Volvo VNL. Spytałem się o Antosa i powiedzieli że nie ma problemu. Więc jutro zmiana złomków i dopiero w Sobotę zasiąde za sterami moich trucków.



RE: Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - Szczuru - 24/06/2015 04:20 PM

Hejka!
Stęskniliście się za mną? Raczej nie. Nie było mnie bo byłem na wczasach bez dostępu do kompa. Więc z testów nic nie wyszło. Mercedes nie przysłał trucków bo miał drobną awarie Antosa a Volvo przysłało tylko że po drodze uległo wypadkowi z winy kierowcy osobówki który wjechał w bok mojego trucka kiedy wyjeżdżał z ulicy podporządkowanej. Więc kręciłem się wokół komina moim starym Ken'em i wpadłem na pomysł. Gdyby tak zmiana branży? Na zlecenia wyszukiwane w necie? Spróbujemy! Ale... przydałby się nowy truck. Co wybrać? Peterbilt? Nie w moim stylu. Kenworth? Nie.. Spróbuje czegoś innego. Volvo? Kupie jak będzie mnie stać na nówkę. Freightliner? To jest to! Ale który wybrać? Coronado? Classic? FDL 120? Agrosy? Cascadia? Columbia? Hmm... Coronado jest... nie w moim stylu. Classic? To samo. FDL 120? Było... Coś nowego. Agrosy? No tak! Agrosy! Dzwonie do mercedesa czy mają jakiś egzemplaż testowy. No i jest! Miałem go odebrać w Warszawie. Nie moge tam zostawić samochodu bo będą kłopoty z powrotem. Wynajmę auto! Więc przyjechałem, zapakowałem rzeczy, Znalazłem zlecenie i pognałem!
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Obiad bitte! Mcdonald
Image
Image
Halogeny się przydadzą. Koparka przyjedzie w nocy więc ułatwimy jej pracę.

Ale to jeszcze nie wszystko! W ramach rekompensaty wstawiam jeszcze coś!
Dzisiaj wezmę lokal na rozjeżdżenie. Więc na pierwszy ogień:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Image
Image
Image
Vuala! Proste nie?
No więc szukając zlecenia zaatakowało mnie takie cuś:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Image
Więc aktualnie:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - MAD MAX - 24/06/2015 07:59 PM

No wiesz Panie jakie ja mam podejście do Amerykańców po prostu bomba

P.S. Jeszcze jakieś malowanko i byłaby jazda


RE: Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - Szczuru - 24/06/2015 08:11 PM

Pomyślę, Pomyślę. Czemu nie?