eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. (/thread-30869.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - Matey. - 20/07/2015 08:48 PM

Wszystko fajnie Smile,tylko naczepa ci lewituje lub nie rzuca cienia Smile.


RE: Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - MAD MAX - 21/07/2015 04:00 AM

Świetna furmanka


RE: Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - dominik_SKIPPER - 21/07/2015 05:18 AM

Bardzo zainteresowała mnie ta pęknięta szyba . A czy w środku też tak widać ? Fotki ładne Smile


RE: Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - Szczuru - 21/07/2015 12:05 PM

(20/07/2015 08:48 PM)Matey. napisał(a):  Wszystko fajnie Smile,tylko naczepa ci lewituje lub nie rzuca cienia Smile.
Naczepa nie ma własnego cienia pod sobą. (Chyba to się nazywa "fakeshadow".) Jak z resztą wszystkie z tej paczki.

(21/07/2015 05:18 AM).:SKIPPER:. napisał(a):  Bardzo zainteresowała mnie ta pęknięta szyba . A czy w środku też tak widać ? Fotki ładne Smile
Tak. W środku też tak widać. Jest to pinezka w ciężarówce. Do wyboru mamy różne szyby:
- Z śladami po wycieraczkach.
- Przyciemnione u góry.
- Zwykłe, bez przyciemnienia.
- Jedna szyba pęknięta.
Dodatkowo w tej modyfikacji możemy wybrać opuszczone zasłonki przeciwsłoneczne.
Już dzisiaj wrzuce kolejne fotki z podróży dwu-osiówką.
Pozdrawiam, i dziękuje za komentarze.


RE: Szczuru - Amerykańcem po drogach Polski i ich bliskich sąsiadów. - Szczuru - 22/07/2015 01:53 PM

Przepraszam za brak wczorajszej aktualizacji ale byłem zajęty i zapomniałem o tym. W nagrodę dziś pojawią sie dwie fotorelacje.
Rano gdy już podjechałem pod biuro od razu udałem się do Szefa. Ten powiedział mi że plan na dziś to części do trucków - 6 palet w Międzyzdrojach i 10 palet w porcie w Świnoujściu. Mam zabrać tira z dzienną kabiną bo wróce dziś na bazę.
Image
Do roboty!

Image
Cofamy.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Wizyta u rolnika. Zakupie jajka i mleko od krowy Big Grin

Image
Zajencu hop!

Image
Ja nie chce do kostnicy! Ja jeszcze żyje!

Image
Image
Ktoś z rodzimych stron!

Image
Image
Konkurencja nie śpi! Konkurencja pracuje.

Image
Części załadowane.

Image
A co to za pomiar prędkości!?

Image
A czy ty też grasz?

Image
Jak się zagapisz, tak kończysz.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Kamerka drogowa zrobiła mi fotkę.

Image
Image
I taki to był typ dnia 21 czerwca.