eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
ETS2 - Game.log - gdzie go szukać i jak dodać do postu na forum? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Kody i Poradniki (/forum-383.html)
+---- Wątek: ETS2 - Game.log - gdzie go szukać i jak dodać do postu na forum? (/thread-31155.html)



ETS2 - Game.log - gdzie go szukać i jak dodać do postu na forum? - MirM - 12/06/2015 10:00 PM

Game.log - gdzie go szukać i jak dodać do postu na forum?

Przy zgłaszaniu wszelkich problemów z działaniem ETS2 oraz modami należy podawać dane z pliku game.log.txt

Plik ten zawiera podstawowe informacje o komputerze: procesor, RAM, karta graficzna, system operacyjny.
Ponadto są w nim zapisane informacje o indywidualnej konfiguracji gry ETS2, zainstalowanych DLC, modach ( zaznaczonych w edycji profilu) i co najważniejsze o błędach.
Plik ten tworzy się na nowo przy każdym uruchomieniu ETS2. Przełączenie się na inny profil, bez wyłączania gry, dopisuje dane w game.log z kolejnego profilu.


1. Otwórz "Dokumenty", potem folder "Euro Truck Simulator 2".

2. Odszukaj plik game.log.txt i otwórz go notatnikiem.

3. Zaznacz całą treść - najszybciej klawiszami Ctrl+A, następnie skopiuj - Ctrl+C.

4. Otwórz stronę http://www.pastebin.com i wklej skopiowany tekst - Ctrl+V. Potem na stronie naciśnij przycisk Submit. Log zostanie zapisany na stronie pod indywidualnym linkiem.

5. Na końcu skopiuj link strony i wklej go do swojego postu na nasze forum.

Image

Image



RE: ETS2 - Game.log - gdzie go szukać i jak dodać do postu na forum? - djdarklighter - 12/06/2015 10:03 PM

@MirM
Świetny pomysł z tym tematem. Sam korzystałem z podobnej porady i dodam od siebie - prościej wytłumaczyć się nie daBig Grin


RE: ETS2 - Game.log - gdzie go szukać i jak dodać do postu na forum? - jerrysx1 - 08/06/2018 01:00 PM

gdzie jest ten przycisk SubmitPytajnik


RE: ETS2 - Game.log - gdzie go szukać i jak dodać do postu na forum? - WiTo - 08/06/2018 01:32 PM

O tuWykrzyknik

Image


RE: ETS2 - Game.log - gdzie go szukać i jak dodać do postu na forum? - daras00124 - 10/01/2024 12:30 PM

chciałem tak zrobić ale wyskakuje mi ze wiadomość jest dluga i nie wiem gdzie jest ten przycisk submit