eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Azyl drogowy[ME][download] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Kosz
(/forum-117.html)
+--- Dział: Kosz (/forum-191.html)
+--- Wątek: Azyl drogowy[ME][download] (/thread-31190.html)



Azyl drogowy[ME][download] - krysio992 - 15/06/2015 11:33 AM

Witam. Proszę następny model do ME
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Pozdrawiam

Autor: Krysio992

MODEL WYKONANY TYLKO DLA FORUM ETRUCKS.PL
PROSZĘ NIE WYNOSIĆ NA INNE FORA



RE: Azyl drogowy[ME][download] - sewcio65 - 17/06/2015 05:29 PM

Azyl ja na pierwsze twoje modele, zacny, pozwoliłem sobie edytować .dds:
http://obrazki.elektroda.pl/2138564800_1434558459.png
Pozdrawiam i powodzenia :E


RE: Azyl drogowy[ME][download] - krysio992 - 18/06/2015 07:01 PM

Fajna ta tekstura ale nie widziałem takiego w realu Tongue


RE: Azyl drogowy[ME][download] - RadolSzczecin - 22/06/2015 09:14 PM

Sam nie modeluje to nie oceniam ale z pewnością zrobione pierwsze modele zawsze sprawiają frajdę i chce się od razu nimi pochwalić.
Myślę, że jak z czasem dojdziesz do wprawy i poznasz dokładniej możliwości blendera i zaczniesz "tworzyć faktycznie cuda", to tak z perspektywy czasu sam sie uśmiejesz do siebie i dojdziesz do wniosku że te pierwsze modele co pokazywałeś (czyli te tutaj) jako pierwsze zrobione, nie były zbyt rewelacyjne a nawet i chyba bardzo słabe.

Życzę Ci tego, bo to będzie oznaczało że robisz postępy i się doskonalisz.


RE: Azyl drogowy[ME][download] - .:KoNrAd FH:. - 22/06/2015 09:23 PM

Kolega i tak to dobrze zrobił,widać że się stara i coś próbuje robić,duży plus dla tego bo wiele osób nie podejmuje nawet próby zrobienia czegoś takiego.


RE: Azyl drogowy[ME][download] - Aras. - 22/06/2015 09:33 PM

Ładnie ładnie Big Grin


RE: Azyl drogowy[ME][download] - krysio992 - 22/06/2015 10:12 PM

(22/06/2015 09:14 PM)RadolSzczecin napisał(a):  Sam nie modeluje to nie oceniam ale z pewnością zrobione pierwsze modele zawsze sprawiają frajdę i chce się od razu nimi pochwalić.
Radku nie chodzi mi tutaj o pochwalenie się ale sam do niedawna byłem bardzo uzależniony od modeli gotowych i często czegoś brakowało już nie wspominający aby ktoś się podzielił jakimś modelem bo każdy strzeże własnych modeli jak oka w głowie Smile
,a odkąd coś tam umiem to staram się to udostępniać ponieważ rozumiem ludzi takich jak ja do niedawna byłem. Co do rozwijania się to na pewno z czasem będą coraz lepsze modele ,a teraz rozumiem ile to pracy. Tak naprawdę mógłbym już zrobić coś naprawdę ładnego (np; jakiś domek) ale zajęło by mi to cały dzień także jak znajdę kiedyś chwilkę to pokaże na co mnie stać Smile
Pozdro