eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? (/thread-31203.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - Zwierzak - 18/09/2016 06:18 PM

Nie wiem czy ktoś wspominał ale brakuje mi tego żę szyby są zaparowane np pod czas deszczu czy tam rano. Wtedy by można było zrobić klime :E....


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - Kurdianeł - 18/09/2016 06:51 PM

1. Własne naczepy
2. Tachograf
3. Nawigacja głosowa, chociaż że to mało realne
4. Klimatyzacja
5. Warunki pogodowe inne niż deszcz, np.: mgła, śnieg
6. Pory roku, chociaż że to mało realne jak w przypadku nawigacji głosowej
7. Realniejsze zachowywanie się pojazdów AI
8. Pojazdy uprzywilejowane
9. Policja, mogąca wklejać mandaty jak to jest w ATS
10. Dłuższe odpalanie silnika, poprzez przetrzymanie klawisza E
11. Nowe ciężarówki
12. Ładowanie zestawu, poprzez postój kilka godzin na firmie, a potem taki sam rozładunek
13. Realne nazwy firm, a nie jakieś FCP itd.
14. Nowe tereny, m.in. Włoch, Hiszpania
15. Robienie przerw 45 minutowych, 1 godzinnych, 9 godzinnych i innych
16. Wchodzenie, wychodzenie, własnoręczne tankowanie, zabezpieczanie ładunku, zamykanie i otwieranie naczepy
17. Możliwość ustalania zlecenia. Skąd, dokąd, co i ile. Byłoby to bardzo przydatne w zarządzaniu VS
18. Zabrudzenia + spryskiwacze, model uszkodzeń
19. Tandemy
20. Symulacja głodu, czyli np.: kierowcy burczy w brzuchu :E i trzeba się zatrzymać, żeby coś przegryźć, a co za tym idzie, możliwość zapełnienia lodówki, żeby nie trzeba było szukać restauracji, MCDonaldów czy innych

To są wszystkie moje życzenia, chociaż wiem, że SCS ma własne "potrzeby" i takich zwykłych graczy jak my to nie będą słuchać. Big Grin


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - bub538 - 21/09/2016 02:35 PM

Jak dla mnie to ogólnie cały system szybkich zleceń powinien być zlikwidowany. Powinno być tak że na początku gry przechodzimy egzamin na kierowcę, jazda po placu i takie tam jak w realu. Potem zatrudniamy się w jakiejś firmie i dostajemy jakąś ciężarówkę wraz z naczepą od szefa Big Grin A nie tak jak teraz jest że co zlecenie to inna ciężarówka i w ogóle. I tak wspinać się w firmie, że szef przesadza cię na inną ciężarówkę, taki awans. No i jak dla mnie, powinna być pensja zwykła, że minie miesiąc w grze i dostajemy wypłatę. No a potem zostaje założenie firmy, kupno swojego ciągnika wraz z naczepą, a potem dla pracowników Big Grin


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - manieksl - 15/11/2016 08:34 PM

Postawiłbym więcej na motyw ekonomiczno-strategiczny.
Przez pierwszy tydzień grania byłem zafascynowany grą: symulacją i dodatkowo możliwością budowy własnej floty i.... został element symulacyjny....
Szkoda, że autorzy nie postawili trochę więcej na strategię. Dlaczego to piszę? Zrobiłem dziś coś takiego w grze: zacząłem przenosić się "szybka podróż" między moimi garażami...no i jak się spodziewałem (niestety) mając 15 samochodów, powodowało szybki wzrost mojego budżetu... przestało mi zależeć na braniu kredytów, planowaniu w co i w jakiej kolejności inwestować.... po 5 minutach klikania w szybką podróż dorobiłem się kolejnych 15 ciężarówek....
Kurcze szkoda... na początku poświęcałem wiele godzin jazdy aby zarobić kasę, kupować pojazdy... a tu taki zonk.
Przypomniała mi się gra handlowa z przed x lat na Amigę, nie pamiętam tytułu ale inwestowało się w transport (samochody, samoloty) i kupowało produkty w jednym kraju aby sprzedać je z zyskiem w innym.. po osiągnięciu pewnego poziomu wystarczyło np. (mając dużo gotówki) wykupić cały zapas towaru w jednym kraju (zaraz potem cena drastycznie szła w górę) aby go ponownie sprzedać w tym samym kraju (bez transportu).


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - rafaelcz82 - 16/11/2016 09:30 PM

Z tą szybką podróżą to nie jest tak, że przenosisz się do innej bazy, ale czas symulacji tak jakby mija? Sprawdź sobie, bo na tym to chyba polega. I w tym czasie jak ty i twoje auto jest tak jakby wirtualnie przewożone do kolejnej bazy, twoi kierowcy jeżdżą i zarabiają dla ciebie. A że masz ich, jak piszesz wielu, to i szybciej na twoje konto wpadają kolejne eurosy


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - err1911 - 16/11/2016 11:07 PM

Manieksl, jak nie odpowiada Ci "szybka podróż" to z niej nie korzystaj i nie będziesz wtedy tak szybko się bogacił WinkBig Grin


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - manieksl - 17/11/2016 04:25 PM

(16/11/2016 11:07 PM)err1911 napisał(a):  Manieksl, jak nie odpowiada Ci "szybka podróż" to z niej nie korzystaj i nie będziesz wtedy tak szybko się bogacił WinkBig Grin



Kolego chyba Ci się wątki pomyliły Smile
Tematem tego wątku jest "Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ?", więc napisałem co bym chciał zmienić i tyle Smile chyba mogę co?


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - err1911 - 17/11/2016 11:22 PM

Manieksl, jasne że możesz, ja napisałem tylko jak zaradzić temu ci Ci się nie podoba. Z przymrużeniem oka Wink

PS Polecam mod na realną ekonomię, ja używam takiego i nie mam żadnego problemu z nim związanego.


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - tumbala - 18/11/2016 08:37 AM

To podaj kolego nazwe albo link dotego moda


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - manieksl - 18/11/2016 04:24 PM

(17/11/2016 11:22 PM)err1911 napisał(a):  Manieksl, jasne że możesz, ja napisałem tylko jak zaradzić temu ci Ci się nie podoba. Z przymrużeniem oka Wink

PS Polecam mod na realną ekonomię, ja używam takiego i nie mam żadnego problemu z nim związanego.

ja też poproszę więcej szczegółow oraz informację, co dany mod wnosi dokładniej