eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? (/thread-31203.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - Hydromaniak.xdd - 27/08/2015 09:31 PM

ja chciałbym tylko żeby były własne naczepy tak jak kolega wyżej napisał, lecz to co patrze reszta chce to nie jest prosta sprawa wtedy by było gorzej z optymalizacją i więcej błędów Smile


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - danio123 - 27/08/2015 09:59 PM

Wybór długości odpoczynku, oprócz 10 h, również np. możliwość zrobienia przerwy 1 h /nie wiem dokładnie jak jest w przepisach/


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - kamiluch1420 - 27/08/2015 10:10 PM

Ja osobiście chciałbym możliwość wychodzenia z ciężarówki pełny tachograf (np. 1 pauza po 4,5 godzinach 45 minut przerwy w jeżdzie itp) brakujące ciężarówki mana e6 oraz renaulta range T oraz wspominanych przez scs pozostałych DLC .


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - dafeuro6 - 03/09/2015 05:46 PM

Ja bym chciał żeby można było sobie kupić własną naczepę, realnie chodził czas, wychodzenie,wchodzenie oraz tankowanie i zabezpieczanie ładunków


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - .:KoxTrucker:. - 16/09/2015 05:16 PM

Ja sobie życzę, tego, o czym inni mogli nie pomyśleć: o tworzeniu własnego zlecenia. W rynku przesyłek byłoby to łatwiejsze, ale w szybkich zleceniach, by się wybierało: naczepę, ładunek, miasto i firmę, w których jesteśmy załadowani i w których się rozładowujemy, i ciężarówkę, którą by się podróżowało.
W rynku przesyłek wszystko, prócz wyboru ciężarówki, a sami dojeżdżamy do firmy w wybranym przez nas mieście. Jednakże byłby ograniczony asortyment
w kwestii wyboru ładunku.


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - Lanker - 12/10/2015 06:18 PM

Mile widział bym działające spryskiwacze, które faktycznie myły by nam szybę. Ogólnie fajnie było by wprowadzić brud na ciągniku, który pojawiał by się z biegiem czasu, i co za tym idzie myjnie. Smile


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - sewcio65 - 12/10/2015 06:36 PM

A aja animacje labli od naczepy i ciągnika.


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - kamiluch1420 - 12/10/2015 06:44 PM

(16/09/2015 05:16 PM)koxsuser napisał(a):  Ja sobie życzę, tego, o czym inni mogli nie pomyśleć: o tworzeniu własnego zlecenia. W rynku przesyłek byłoby to łatwiejsze, ale w szybkich zleceniach, by się wybierało: naczepę, ładunek, miasto i firmę, w których jesteśmy załadowani i w których się rozładowujemy, i ciężarówkę, którą by się podróżowało.
W rynku przesyłek wszystko, prócz wyboru ciężarówki, a sami dojeżdżamy do firmy w wybranym przez nas mieście. Jednakże byłby ograniczony asortyment
w kwestii wyboru ładunku.
Masz na myśli to samo co w Halinie było?
Z drugiej strony to fajny pomysł.


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - Truck.pl - 15/10/2015 12:51 PM

fajnie by było jak by zwiększyli możliwości tuningu samochodów
wiszące CB radio


RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - Miro0412 - 15/10/2015 12:54 PM

Ciekawe by było dodanie cb radia do tuningu wnętrza kabiny oraz dodanie tachografu. Wink